Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek milyen öltözköd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen öltözködési stílus jön be a legjobban egy fiúban?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem vagyok híve a szakadt farmernek és hasonlóknak, inkább egy ing, nadrág, bőrcipő vagy kapucnis pulcsi, póló, farmer, sima cipő.


Melyiket preferálnátok jobban? Mi a személyen ideálotok ebből?



2022. febr. 20. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vintage, alter vagy grunge
2022. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy, amig nem tul extrém. Egyebkent nekem a szakadt farmer nem tetszik max ami kicsit olyan.
2022. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami jól áll neki. Amúgy inkább a laza öltözködés tetszik, amivel tudok azonosulni, vagy szimplán fekete cuccok, vagy kicsit oldschool hip-hop jellegű, grunge, deszkás stílus.

Valahogy mindegyik közel áll hozzám egyszerre, szóval összességében a felsoroltak közül szinte bármelyik. Lényeg hogy jól álljon neki és saját magához illőnek találja, de nem direktből a divat után szaladva. Pusztán ízlés és személyiség szempontjából, de mindez amúgy sokszor észrevehető a kisugárzáson is.

2022. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a szakadt farmer tetszik.
2022. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Múltkor láttam egy cibbányt olyan gatyában, amiből kivolt a seggvájata. Nagyon lélekemelő látvány volt.
2022. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem igazán érdekel, csak ne szűk farmernadrágokat hordjon, mert elfutok. De ha nagyon kellene választanom egy stílust, ami bejön srácokon, akkor ezt válsztanám :



[link]


[link]

2022. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle, tetszik a bordzsekis szakadt farmeres talpig feketében stílus is de ugyanúgy az ing pl farmerral vaaagy a goth, alternatív stílus is
2022. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nehéz behatárolni egy stílust. Kinek mi áll jól. Nekem pl az is tetszik amit a 6-os linkelt de tetszenek a sima melegítő nadrág +sima egyszerű pólók. Szerintem az olyan outfitek néznek ki a legjobban amik teljesen letisztult/egyszerűek csak pl egy kabat, ékszer vagy csak egy szín feldobja.


(ez most így elég összeszedetlen volt, de ha úgy gondolod írj nyugodtan privátba és akkor linkelek képeket)

2022. febr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2022. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Legyen b_zis bts sfiús


34f

2022. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!