Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a lányok "frendzone"-ba tegyenek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy meleg vagyok, de ezt nem értik meg a lányok, és konkrétan rám vannak akaszkodva amióta ezt tudják rólam. Állítólag sokaknak mindig is bejöttem, csak most vallanak nekem szerelmet, mióta tudják hogy a fiúkat szeretem. És bár volt szeretkezési aktusom nőkkel de számomra nem volt nagy élmény, még számukra sajnos igen. Sok mindent megpróbáltam, hogy a lányokat lekaparjam magamról de semmi sem sikerült, nem értik meg hogy én a fiukat szerettem. Volt olyan hogy 14 éves lány leverte a hisztit hogy ő még gyerekeket is akar tőlem. Mondjuk szerintem ő csak viccelt, de elég durva volt, mert a szüleim kihívták a rendőrséget mert őrjöngött a csaj.... (Gondolom eltúlozta) Akkor 16 voltam, most 17, a probléma 15 éves korom óta fent áll, és egyre súlyosabb, mert a lányok szerint ahogy idősödőm úgy vagyok egyre sármosabb, és másznak rám..... Szóval szerintettek mit kéne tennem hogy a lányok "frendzone"-ba tegyenek? Csak mert már nem bírom ezt sokáig!

2022. ápr. 14. 23:37
 1/8 anonim válasza:
59%
Legyél csúnya lol. Viccet félre téve, legyél velük közömbös, szerezz magadnak egy párt, lehet nem egyszerű de meg kell próbálni😊, mert ha talán vizualizálják a dolgot leszállnak rólad, es tudomásul veszik, hogy nem érdeklődsz irántuk, legalábbis nekem biztos leesne a tantusz.
2022. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Tesó ez akkora kamu hogy leszakad a plafon...
2022. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A csajok sokszor a kihívást szeretik. Rám is csak azután kezdett hajtani két lány osztálytársam, miután megtudták, hogy barátnőm van. Elérhetetlennek tűnsz a számukra. Nagyon nem tudsz mit tenni, egyszerűen koptass le mindenkit.
2022. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
90%
Ilyenkor vagyok irigy mint örök szűz heteroszexuális.
2022. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
hatalmas kamu, bammeg. De nem rossz...
2022. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért ragadnak rád, mert nem úgy viselkedsz velük mint a heteró csávók : embernek nézed őket, és nem csak megdugni akarod. Ezt pedig a legtöbb nő imádja.. és kiakad amiért nem akarod megdugni. A fene se érti őket. Ha meg akarod dugni az a baj, de ha nem akarod, minden megtesznek hogy megkapjanak.
2022. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a humor kategóriába akartad tenni ezt a kérdést.
2022. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Csak legyél jófiu. Bókolj nekik, legyél előzékeny, legyél nyitott minden hülyeségre és legyél mindig ott ha szükség van rád. A friendzone garantált. Hetero srácnak ez csajozós stratégia de őkis mindig megkapják akkor neked is összejöhet simán
2022. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!