Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért csinálják még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csinálják még ezt is meg egy szórakozóhelyen, mit tennétek ha ilyen helyzetbe kerülnétek, veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Én tegnap este olyan helyzetbe keveredtem, hogy ott táncolt mellettünk egy csapat lány. Akiknek a nagy része átlagos volt. De volt közöttük 1-2 szép is. És engem pont az egyik szebbik csaj nézett nagyon. Tehát felkértem táncolni. Erre egy másik átlagos kinézetű csaj beszólt, hogy "Menj már innen!" De a lány mondta ha már így felajánlottam akkor táncoljunk, 1 percig tudtunk táncolni addig normálisan elbeszélgettem vele. Azonban jött a másik szép lány a társaságból. Aki fogta magát megfogta a lány kezét. És valami olyasmit motyogott, hogy elviszem tőled vagy valami. Utána mentek elfelé tőlem azonban csaj húzott volna még magával. Tehát nem engedtük el egymás kezét. De a többi eltolta onnan teljesen azt a lányt. Én menni akartam utána, de a elkezdték nekem dumálni, hogy Takarodjak onnan mert nem kíváncsiak rám. Erre mondtam, hogyha a barátnőjük is szeretne velem lenni akkor ne ők már meg, hogy táncolhatok vele vagy nem. Erre az egyik arrogánsan elkezdet ordítozni velem, hogyha nem takarodok el onnan akkor ide hívják az egyik kidobó ismerősüket. És megveretnek illetve ki tiltattnak a szórakozóhelyről. Sajnos kerültem már hasonló helyzetekbe. De eddig még ez volt a leggusztustalanabb. Volt nem rég olyan, hogy egy csaj oda hívott beszélgetni. A másik pedig el lögdösött onnan. Meg olyan is, hogy 2 csaj táncolt felkértem őket táncolni, azt mondták csak egymással táncolnak. Utána ugyan nem engedték, hogy hozzájuk érjek de velük legalább össze haverkodtam. De olyan is volt már, hogy meglökött vagy még majdnem meg is ütött csaj amikor oda mentem és csak táncolni akartam velük.


Egy biztos legközelebb most már kifogok magamért állni és megfogom mondani ha ilyen helyzetbe kerülök. Akár 1 éjszaka, akár többről lenne szó, Verekedni értelme nem lenne szerintem mert biztos, hogy nem érnék el vele semmit. De szerintem ha most össze veszek a lányokkal akkor sem jöttem volna ki úgy, hogy táncolhassak a csajjal. Mivel úgyis őket követte volna a lány szerintem.


A lényeg az, hogy nem tudom mi lehet a probléma velem. Azt tanusítani tudom ha nem is nézek ki jól. Csúnya sem vagyok mivel eléggé sok lány rám akart már jönni. Csak régen gyökér voltam és még olyankor sem mertem. Nem hiszem azt sem, hogy a kor különbség miatt. Mert szerintem 2-3 évvel lehettem idősebb csak max többel nem hiszem. De lehet, hogy csak 1 év volt az. Bár sajnos már mondták azt rám, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál, még olyat is mondtak sajna, hogy 20-22-nek kinézek. Lelkiállapot ügyileg sem vagyok depresszív állapotban jelenleg. Tehát a kisugárzásommal sincs baj. Kicsi feleslegem van mert 181 centihez vagyok vagy 80kg. De edzegetek is mellette. 2 évig meg keményen nyomtam 2-3 éve. Ami nagyon fáj, hogy élőben ritkán kerülök olyan társaságban ahol sok lány van. Mert ha akkor valamelyik be is támad általában a legtöbbjükkel kitudok békülni amikor jobban megismerem a személyiségem miatt. De van olyan nagyszájú lány aki indokolatlanul szemét velem az első pillanatól kezdve. Buliba meg nagyon ritkán csajozok be. Mert mindig történik valami. Vagy természetesen előforduló dolgok. De ami még rosszabb, hogyha minden jól menni akkor ilyen igazságtalan dolgok, miatt nem jön össze csaj. Érted most ennek köszönhetően nem smárolhattam ezzel a lánnyal sem, nem kaptam lehetőséget még csak arra sem, hogy megismerjem és megpróbáljam. Tehát borzasztó, hogy néhány nő mire képes még az átlagosabb sőt néha a csúnyább kinézetű nők is. A szebbek között meg még nagyobb eséllyel találni ilyeneket.



2022. ápr. 24. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

❤️ Máskor legyen nálad egy névjegykártya ;)

❤️ Amit a kezébe tudsz tolni.

2022. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

vagy súgd a fülébe a neved - persze ha nincs totál beállva..

"ABC Kis Pista" (nah ebből tuti csak egy lehet:)

Vagy vegyél egy pecsétet/bélyegzőt :P

És pecsételd a kezére ;)

2022. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha látod hogy egy társaság elutasító feléd akkor inkább ne próbálkozz tovább, akármennyire tetszik a lány vagy szimpatikus neked. Elképzelhető az is hogy egy lány nem fogja nyíltan megmondani hogy nem szeretne táncolni, vagy esetleg meggondolja magát időközben. Ilyenkor jön az hogy a barátai veszik a lapot hogy kényelmetlenül érzi magát is kimenekítik onnan.

Vagy, olyan is van hogy egy társaság eleve nem becsajozni/pasizni megy el egy buliba, hanem csak szimplán szórakozni meg időt tölteni a barátaikkal. Ilyenkor meg kifejezetten kényelmetlen, ha le kell rázniuk valakit.

Egy szóval, ezernyi és egy oka lehet ennek. Bár, őszintén szólva normálisan is közölni lehetett volna ezt, bunkó parasztok voltak azok a lányok akik így beszéltek veled. Szerintem próbálkozhatsz tovább, hátha lesz hogy sikeresen meg tudsz ismerni egy lányt a bulin. De ha azt érzed hogy kényelmetlenül érzi magát, vagy esetleg a barátai szólogatnak be vagy utalnak arra hogy békén hagyhatnád akkor szimplán csak állj tovább. Sok lány van még, egy vitát kezdeményezni meg totál felesleges. Azon kívül hogy a maradék esélyed is elúszik (már ha volt valamennyi), de ha egy vita elfajul akkor ki is dobhatnak vagy tilthatnak a szórakozóhelyről. Nem éri meg szerintem :D

2022. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy legközelebb se fogsz kiállni magadért, ha most sem tetted meg. Ez az egyik. A másik, hogy a lánynak is ki kellett volna állnia érted, de ő ezt nem tette meg, szóval valószínüleg annyira mégsem akarta a dolgot. Fontos bekalkulálni, hogy a barátnői ittasak voltak, azaz egyrészt nagyobb volt az arcuk, másrészt nem reálisan cselekedtek.
2022. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Vannak olyan emberek akik azért mennek a barátaikkal szórakozni, hogy a barátaikkal legyenek. Nem mindenki ismerkedni akar szórakozó helyen, ezt ilyenkor rájuk kell hagyni. Ha valaki elutasító akkor nem kell tovább nymolni, békén kell hagyni, mert ha jól kiosztod sem akar majd táncolni veled. Sokan csak kikapcsolódni járnak ilyen helyekre, nem ismerkedni.
2022. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!