Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 152cm Fiú/20éves csajoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

152cm Fiú/20éves csajoknál lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Alapvetően megvan az egészséges önbizalmam, de valahogy mégis úgygondolom, hogy 152centivel 20 évesen férfiként nem lehet esélyem a lányoknál. Barátkozni tudok velük, szoktam beszélgetni is lányokkal, de ha 1-1 csaj megtetszik akkor nagyon rá tudok stresszelni. Szoktam próbálkozni, mindig kudarcba fullad, szóval úgyhiszem, ez olyan mintha egy szumo bírkózó szeretne hirtelen balletozni, valszeg nem fog menni neki. Semmi mással nincs bajom az életbe, karrier, minden más jólmegy, de nagyon nehezen tudok kezdeményezni, itt az egyetemen van sok lány, de csak egy párral beszélgettem. Szeretnék lazán,odamenni és ismerkedni, de valahogy mégse megy, úgyhiszem, hogy ha nagyon erőlködök, akkor maximum jóba lehetek velük, de férfinek egyik se fog látni, és talán még égő is ezt gondolni magamról, pedig egyébként, sok mindenhez van tehetségem és szórakoztató a társaságom.

2022. máj. 5. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően megvan az egészséges önbizalmam...., de ha 1-1 csaj megtetszik akkor nagyon rá tudok stresszelni" - Magyarul nincs elég önbizalmad.:/
2022. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik munkahelyemen volt egy törpe. Nem pejoratívan mondom, hanem egy tényleg kb. 1 méteres törpe. Volt egy teljesen normális méretű, normális külsejű felesége. Ha neki sikerült, akkor neked is fog!
2022. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha olyan helyzet van megvédem magam, kiállok magamért, elmondom a véleményem és értékes embernek tartom magam, csak épp a lányokkal való ismerkedés megy nehezen. Szóval, ha épp nincs jelen ez a téma akkor szerintem semmi probléma nincs az önbizalmammal.
2022. máj. 5. 12:58
 4/19 anonim válasza:
100%
Danny DeVito csak 147 cm-re nőtt és világsztár. Ha őt nem gátolta meg a magassága abban, hogy családot alapítson, akkor neked sem kellene emiatt feszengened.
2022. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a Nagyon nagy ő című filmet. Nyilván egy rózsaszín, hollywoodi mese, de gondolatébresztére jó lehet. :)
2022. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egy világsztárnak szerintem könyebb dolga van... Sokkal jobban ismerik az emberek, tudják mit tett le az asztalra. Átlag embereknél kicsit másképp működnek a dolgok, érdekes nálam nem állnak sorba aláírásért az emberek. És nem feltétlen az igaz szerelmet keresem... hanem csak azt szeretném, ha egy kicsit közel kerülhetnék egy lányhoz, érzelmileg, testileg , ugyanúgy , mint pl a legtöbb 20 éves srác ...
2022. máj. 5. 13:35
 7/19 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel simán lehetnél válaszadó te is mondjuk matek zseni, vagy színész, mert rosszabb helyzetből is elértek kiváló eredményeket emberek. Sylvester Stallone is a semmiből kapaszkodott fel, tehát te is lehetsz akkora híres színész, szerinted leszel?
2022. máj. 5. 13:37
 8/19 anonim válasza:
100%

Danny DeVito se úgy kezdte, hogy híres volt, a feleségét is akkor ismerte meg, amikor még tök ismeretlen volt.

Nem azt mondtam, hogy legyél világsztár. A példa arról szólt, hogy ő alacsony és még azt is összehozta, ami még a magasaknal is nehezen megy, szimplán azért, mert nem hagyta, hogy valami, amiről nem is tehet, visszatartsa. A magasságodon nem tudsz változtatni, de a hozzáállásodon igen.

2022. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Más hozállásán viszont szintén nem tudok változtatni, nem erőltethetem magam másra, és őszintén miért ne várna egy kicsit többet egy lány és akkor kaphat egy magas, magasabb srácot. Az a baj a magasság a férfiaknal fontos. A magasabb jobb, alacsonyabb rosszabb. A többi meg lehet akár ugyanolyan jó, nem lehet különbséget tenni, hogy én mondjuk vicces vagyok és szeretek táncolni más meg vicces és szeret focizni. Eközött csak a magasság dönt. Aközött lehet különbséget tenni, mert objektív. És lehet, hogy DeVito-nak sikerült, másnak meg nem, sok másnak nem, csak ugye arról nem szólnak cikkek. Még magas srácok közül is vannak képetelen esetek, hát akkor most mit tegyek? Próbáltam pozitívan hozzáállni, nem jött össze. Nem szokásom feladni,de csak leégetem magam ezzel. És még nem is az a bajom, hanem, hogy annyira jó lenne, annyira vágyom rá, hogy ilyen napfényes jóidőben, legyen egy lány aki eljön egy étterembe, moziba, sétálni, és nevessünk együtt, beszéljünk. Jó igen, ezt barátság szinten is meglehet oldani, bár ennyire jóba még nem voltam lánnyal, de mégis az lenne a hab a tortán, ha még valami érzelemi közelség is lenne. Fiatalosan, csak random, nem feltétlen életem szerelmét kutatom, csak valami legyen, rövid, hosszú táv nem igazán tartok fontosnak, ahogy alakul. Csak épp nem alakul semmi
2022. máj. 5. 14:36
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bebeszéled magadnak, hogy esélytelen vagy, így biztos nem is fog változni semmi. Persze, nehezbb az ismerkedés mint 180 cm-el, de ettől függetlenül ugyan úgy megvan az esélye anna is, hogy neked összejöjjön.
2022. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!