Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 177.5 cm-es magassággal lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

177.5 cm-es magassággal lehet esélyem ilyen csajoknál?

Figyelt kérdés
Bármilyen csajnál lehet ilyen magassággal esélyem aki nem rbnc? Mármint nem tudom ki fejezni ,hogyan is értem de nem pontosan úgy nyilván bármilyen csajnál senkinek nem lehet esélye... Akkor leírom én 177.5 cm körüli magas vagyok. Bár 4 hónapja mértem utoljára , gondolom nem nőhettem sokat azóta, ha egyátalán nőttem, saját testsúlyal edzek meg már leszokóban vagyok de dohányzom is vagyis inkább már dohányoztam mert már 15 napja nem gyújtottam rá. És nekem nagyon tetszenek a 170-175 cm-es lányok. Sokkal nőiesebb mint mondjuk egy alacsonyabb. Tudom nyilván olyannál akinek a 185-190-es pasik jönnek be azoknál szerintem nincs semmi esélyem. Nem is akarom ,hogy legyen mert azok már elszáltak maguktól. De egy normális ,szép lánynál azért. A Kérdést azért tettem fel mert sok olyan halottam ,hogy 165 feletti csajoknak is már elvárás az ,hogy a fiú 180 vagy a felett legyen nos én majdnem 3 centivel le vagyok ettől maradva ami azért lehet nem kevés. A csajozó szövegem jó, és jól nézek ki ezek miatt úgyis megtalálnám azt aki kel és akivel jól elvagyok és Mosonmagyaróvár-on lakok ahoz képest ,hogy nekem kis város mert ,hogy Sopronba laktam, ahoz képest nagyon szép, és nagyon sok lány van itt és sok a rendes lány is viszont nem akarom azt ,hogy a magasságom miatt nehezen vagy meg se találjam a nekem megfelelő párt! Ezt azért is írom mert már egy tudtommal 171 cm-es csaj már koppintott le azzal ,hogy alacsony vagyok neki, nem tudom mekkorának kellene lennem hozzá. De Elképzelhetitek milyen jól eset xd. Volt már "barátnőm" 14 évesen de az nem volt igazi kapcsolat. Viszont jelenleg is az olyan lányokra megyek akik 17 évesek vagy inkább akik fiatalabbak 13-16, bár valószínűleg a 15 alattiak nagy része kis lány felfogású, de ismerek olyan lányt aki nem. akik már 18-hoz közel vannak vagy idősebbek mint én azokat hanyagolom mert azok már komolyabbak. Ha lenne is náluk esélyem lehet még egy normális párkapcsolatnál is többet akarnának. Meg azok már félig sem gyerekek!

2019. jan. 24. 16:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként 17 és fél éves vagyok. És beismerem lehet kicsit éretlen vagyok koromhoz képest. De sok haverommal az élen , olyanok is akik még idősebbek is mint én!
2019. jan. 24. 16:50
 2/14 A kérdező kommentje:
Illetve a magasságom miatt már piszkált egy nagyképű "haverom" amúgy nem az. aki pedig alacsonyabb 173 cm! Azzal ,hogy ilyen magassággal nm lesz senkim meg ilyenek. Meg még terjeszt is rólam ezt is többek között.
2019. jan. 24. 16:53
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem írtad volna már a kérdésbe is bele a PONTOS magasságodat, akkor a szövegből azt gondolnám h kb 165 centi vagy :D

Szerintem a fiúk 175 fölött benne vannak a normális kategóriában. Nekem is a barátom 178 centi volt és semmi bajom nem volt azzal h nem egy égimeszelő. Persze mindenkit vonz egy magas erős férfi, de egyáltalán nem kizáró ok, ha HÁROM centivel lemaradsz az álom 180+ tól. Sőt szerintem igazán vonzó egy alacsonyabb pasi aki mindezek ellenére férfiasan magabiztos.

Szóval ne törődj ezzel, ez nem kizáró ok. Ez most ugyanolyan mint minden második kérdés ezen az oldalon, miszerint "Fiúk! Ez a súly már kizáró ok?" Nem. Egy normális, erős párkapcsolatban a külsőségek sosem ilyen nagy horderejűek. Főleg ha ilyen apróságokról van szó. (Ha 160 lennél akkor inkább aggódhatnál)

2019. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Az jó akkor én mit mondjak a 162 cm es magasságommal 18 éves srácként? XD

Szánalmas amit itt művelsz de tényleg... Nem tudsz annak örülni amid van és mindig csak több és több kell, a jóravaló restség a te bűnöd!

2019. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
82%

Nem tudom, mit hisztizel. Azoknak a lányoknak a magas pasi jön be, ez nem az, hoyg "el van szállva magától". Te is azt írtad, hogy a magasabb lányok nőiesebbek. Ez ugyanaz.

A csaj fogadjon el téged úgy ahogy vagy, de neked kell a magasabb csaj.


Vedd észre mit írtál!


14/L 160 cm

2019. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké én elfogadok egy 160 cm-es csajt is amúgy az a legalja. De én úgy értettem ,hogy 170cm+-os csaj kell inkább a csaj az meg 190 cm alatt senkivel se jön össze :D! 160 cm alatti lány meg nem hiszem ,hogy sok van.
2019. jan. 24. 19:16
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
XDDDD
2019. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#1-es Remélem is. De vannak butább lányok akiknek még 1 centi is számít miért te hány vm magas vagy?
2019. jan. 24. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok és 164centi.

Lehet h van olyan lány akinek 1cm is számít, de te most komolyan egy olyannal akarsz összejönni? Egy felszínes libával aki azért dobna mert nem ütöd meg a 180as limitet? Nemáár... felesleges erre a magasság-dologra ennél több gondolatot elfecsérelni.

Ja és 160 alatt is nagyon sok lány van, pl a nővérem is 158centi és semmivel sincs kisebb sikere emiatt a fiúk körében, sőt... Szóval ne a külsőd miatt parázz ennyit, hanem a belsődre fordítsd inkább ezt az energiád! Hidd el az jobban megtérül;)

17L

2019. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Olyan lányt keress, akinek nem ez a fontos.

Biztis talalhatsz, mert még olyan parok is vannak, ahol a nő a magasabb.


Viszont visszatetsző és unszimoatikus, hogy kikéred a a 170 centi feletti nők felszínességét, hogy magasság alapján választanak, amikor TE magad is magasság alapjan választasz, mert csak 175 centis nők nőiesek...


Ez pont ugyanannyira tárgyiasítás és felszínesség a részedről, mint hogy egyes nők 185 feletti férfiakkal foglalkoznak kizárólag.

2019. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!