Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan idegesít egy barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan idegesít egy barátnőm viszonyulása a kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátnőm, aki elég furcsán kezeli a szerelmet és a kapcsolatokat. Vágyik a kapcsolatokra, nagyon is - de a kiszemeltjeit mindig furcsán kezeli. Amikor elkezdenek neki tetszeni, megszállott lesz, semmi másról nem tud beszélni, csak róluk. Hogy milyen csodásak, milyen helyesek, hogy nem látta eddig milyen remekek stb.. Hiába próbálnánk másról beszélni, annyira elködösíti ez az agyát, hogy nem is figyel arra, mi történik. Legtöbbször nem is tesz semmit a cél érdekében, mert azt akarja, hogy ők tegyék meg a kezdő lépést.

Eddig kétszer volt, hogy actually csinált is valamit. Akkor szerintem kicsit túllőtt a célon, mert rögtön szerelmet vallott, de végül is működött, mert mindkét srácnál bevált (csak azért mondom hogy túllőtt a célon, mert az egyikükkel konkrétan csak köszönőviszonyban volt, de a másikkal jogos volt, mert vele legjobb barátok voltak). A lényeg az, hogy mindkét srác viszonozta az érzéseit, és el is hívták randizni. Az egyikkel el is ment két randira, de rájött, mégse tetszik neki, és elkezdte ignorálni a semmiből. Nem mondta meg mi történik, csak nem szólt hozzá többet.

A legjobb barátjánál még randiig se jutottak el, hanem ahogy a srác elmondta, hogy ugyanúgy érez, mintha elvágták volna az érzéseit, már nem tetszett neki. Aztán a srác nyilván teljesen össze volt zavarodva, meg megbántva, hogy mégis mivel ábrándította ki rögtön. Előtte másról se beszélt, hogy milyen tökéletes a srác, a vallomása után pedig totál közömbös lett.

Na és miután kiábrándul, olyanokat kezd el mondani, hogy ő mindig is tudta, mennyire nem jók azok a srácok, és hogy NEM IS TETSZETTEK NEKI IGAZÁN (????). Én meg ott állok hogy akkor miért tömöd tele a fejünk azzal, hogy mennyire imádod őket, ha utána így nyilatkozol.

És ami a legrosszabb, hogy most elméletileg megint ,,szerelmes" a legjobb barátjába, akit már egyszer kioffolt, és évekig arról beszélt hogy szereti, csak nem vonzódik hozzá, mert nem tetszik neki a kinézete. És most, hogy a srácnak úgy tűnik barátnője lesz hirtelen varázslatosan visszatértek az érzései.

Hogy kezeljem ezt? Nagyon fáraszt, és amikor ezt elmondtam neki megsértődött.

18 lány


2022. máj. 25. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem csoda, hogy idegesít. Elég gáz hogy mások érzéseivel játszik és szerintem ez neki sem jó. Te maximum tanácsot tudsz neki adni, hogy ezt ne csinálja, és nem hiszem, hogy van értelme vele a "szerelmeiről" beszélgetni. Az ilyen emberekkel az a baj, hogy általában nagyon makacsok is, úgyhogy én nem látok sok esélyt arra, hogy ez változzon.
2022. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Kioffolnám" az életemből.
2022. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szimpatikus a hozzáállása (tipikus kis passzív jégcsaphercegnő, abból is az éretlenebb fajta), de ettől még az ő magánügye.

Az viszont, ha már számodra zavaró a viselkedése, ha pedig elmeséli, akkor vállalja azt is, ha nem mindig kap pozitív véleményt.

Én azt mondom, hogy ha számodra ő már túl nagy teher, és nem lehet megoldást találni erre, akkor szép lassan építsd le a kapcsolatotokat. Nem, nincs midnenre olyan megoldás, ahol a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad.

2022. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tök jogosan.
2022. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!