Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy régi bnőm akivel már...

Van egy régi bnőm akivel már régota nem beszélünk! Hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

#barátnő #nő #barátság #ismerős #igaz baràtsàg baràti kapcsolatok
2016. nov. 28. 16:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Adott a helyzet:kb 2éve történt hogy àllitàsa szerint nem köszöntem neki én nem is hallottam hogy köszönt mivel olyan helyen voltunk ahol sok ember volt és alig halottuk egymást csak ha kb egymàs mellett àlltunk !Én nem is vettem őt észre csak mikor elmentem akkor de ő sem köszönt és megharagudott és mondta az egyik ismerősnek hogy én rà sem köszöntem !
2016. nov. 28. 16:41
 2/9 A kérdező kommentje:
Én meg nem is vagyok az a tipus aki hangosan kőszön lehet ő köszönt de nem vettem észre hisz nagyon sokan voltunk és azota nem is köszön csak ha én rà köszönök !Ő idősebb de nem sokkal kb 2-3 évvel !Majd lessz egy esemény ahol ő is ott lessz .Azt nem tudom hogy szolitsam meg mert ha haragszik akkor ugy is elfog kerülni valahogy !
2016. nov. 28. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Jézus ereje :DDDDDD


Szerintem tojd le.

2016. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbàltam de sokszor ugy éreztem hogy én voltam vagyok a rossz .
2016. dec. 2. 16:35
 5/9 anonim válasza:
Ebből nekem az jön le hogy egy beképzelt hülye. Szard le.
2016. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt hiszi hogy én nem csipàzom csak ő nem tidja hogy nekem màs gondjaim is voltak akkor és nem azért nem köszöntem mert nem csipàztam !
2016. dec. 3. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, miért nem köszöntél. Számtalanszor előfordul az emberrel, hogy épp el van bambulva, vagy nagyon mélyen gondolkozik, vagy csak épp nem viseli a szemüvegét az utcán, ezért nem vesz észre, és ha nem köszön rá a másik, akkor simán elmennek egymás mellett (és lehet, hogy ilyenkor a másik se veszi észre :D ).

A lényeg, hogy aki ilyen piti dolgon megsértődik, az egyrészt nem barát, másrészt nem is normális.

Semmi rosszat nem tettél. Ha van alkalmad, elnézést kérhetsz érte, de nem fontos, mert ez simán figyelmetlenség, nem ártottál vele senkinek, tehát nincs is oka megsértődni. Ha sorozatosan nem köszöntél volna és levegőnek nézted volna, akkor jogos a haragja, de így, ebben a helyzetben nem az.

2016. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen OFF, csak felmerült bennem két kérdés:

1) Minek jövök én vissza ehhez a kérdéshez?

2) Minek írok KÉT BEKEZDÉST a köszönésről? :D

2016. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nincs kiirva gyakorin hogy kötelező kommentelni mondjuk ên sem értem hogy te miért nem vetted ezt észre vicces XD!
2016. dec. 3. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!