Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne modellalkatú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne modellalkatú lányokkal összejönni?

Figyelt kérdés

Egy átlag, nem túl jóképű fiu mivel kell rendelkezzen?


Ha nincs sok pénzem, akkor már offos?


Ha unod az 1000. ilyen kérdést, akkor pörgess tovább, köszi.


2022. jún. 3. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy tudsz összejönni velük, mint bármelyik másikkal.
2022. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hatalmas önbizalommal és kitartással, lehet a századik szóba áll veled
2022. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden modelles oldalon elolvashatod, hogy a modellkedni kezdő lányok zöme egyáltalán nem is tartja szépnek magát és nincs önbizalma, a modellügynökök szokták őket rábeszélni, hogy kezdjenek modellkedni, mert alkalmasak rá. Szóval miért ne próbálkozhatnál, nem veszítesz semmit.
2022. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan lutri, mint a többi lánynál. Ha tetszel egy csajnak, akkor minden oké, ha meg nem tetszel, akkor valószínüleg annyi.
2022. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Magas státusz kell hozzá vagy hírnév. Átlagos emberként, ha nagyon sokat sportolsz és az öltözködésedet is nagyon elegánsra alakítod, akkor növelheted az esélyt.
2022. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb modell alkatom van nekem is, a barátom egyszerűen úgy jött össze velem, hogy meghallgatott, kedves volt velem mindig és szeret :) Ő nagyon nem modell alkatú srác, magas, dagi, és még nem is keres sokat, szóval mint látod ezek nem mindig számítanak.

Azt hozzá kell tenni, hogy én elég onbizalom hianyos vagyok, es a vekonysagom miatt nagyon rosszul is ereztem magam sokszor... a baratom segitett felszedni par kgt, de meg igy is beleferek a modell alkat kategoriaba :D Szóval a lebyleg a legyel kedves, megerto, figyelmes, ereztetsd, hogy kedveled/szereted, es akkor sima :) ha meg a penzre, jo kinezetre hajt, akkor megette a fene.

2022. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!