Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem ennyire nehezen tetszenek meg fiúk?

Figyelt kérdés
Nos azt tudni kell rólam, hogy felőlem tetszethetnék a világ leghelyesebb fiujának is, ha nem olyan belsőleg mint amilyet én "elképzeltem" ugymond. Nos nekem mindig is rengeteget számított a belső. És azt vettem észre, hogy nagyon, de tényleg nagyon ritka az ilyen fiú, a mai vilagba mint ami az én mindig is elképzeltem, igaz még tini vagyok, de életembe egyetlen egyszer talalkoztam, egy olyan fiúval, aki külső belsore megfelelt az ervárásaimnak. De mivel 8 évvel idosebb volt tőlem, inkabb nem is probalkoztamxd meg tudni kell rolam hogy visszahuzodo vagyok én is, ráadásul ez a fiú is valamennyire az volt, mindenesetre a jelei szerint tetszettem neki. Igazából bánom ezt az egeszet, mert ha pl most egy korosztály lettem volna ezzel a fiúval, else képzelem mennyi jót élhettünk volna átt együtt. Az mondjuk mar biztos hogy nagyon szerettük volna egymást. Visszont lehet nem. Lehet szimplán félre ismertem a gyereket, bar mondjuk azert ennyire nemhiszem... kb majdnem 1 év eltelt azóta hogy ezzel a fiúval talalkoztam, és még mai napig képes vagyok rá gondolni, rajta gondolkozni. (amugy a szuleim is ismerik) éshát szo szerint ezen a fiún kívül senki nem érdekel... lehet ha meg ismerném, ki derulne hogy, ő se különbb mint a többi. Nemtudom.. lehet ha jobban meg ismerném kiábrándulnák belőle, mivel lehet hogy tobbet képzeltem bele a dologba, elképzeltem neki ugymond egy személyiséget, ami alapbol tetszett, de lehet rá tettem az elképzelésemmel erre az egészre.. igazából mar nemtudom hogy mi történik velem, de mivel ennyire fura ideálom van. Vagyis nem minden masodik fiu ilyen a mai vilagba ezért is nem ertem mar sajat magám. A korombeli lányoknak 2 hete van más fiú aki bejön nekik, nekem meg ha valaki megtetszik egyszer, hiába még 1 szót sem valtottunk, már képes vagyok 1 évig rajta gondolkozni ha kell. Unokatesom szerint, csak azert van ez mert keveset járok társaságba. Szerintete?
2022. jún. 13. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok tininél jelen vannak felszínes vágyak, hogy ők a legjobb csajt/srácot, legmenőbb autót, legszebb ruhát, stb. akarják maguknak. Lehet nálad is az van, hogy elképzeltél magadnak egy ideált, ami talán nem is annyira valós, de mégsem akarsz engedni belőle.

Javasolni annyit tudnék, hogy legyél nyitott. Ne zárj ki valakit már az elején, mert nem pont olyan, mint amilyet elképzeltél.

2022. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. így vagyok ezzel, de én még külsőre se találok fiút, aki tetszene.
2022. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, még nekem sem sikerült olyan fiút találnom, aki tetszett kinézetre és személyiségre is. Olyan személyiségű fiúval még soha életemben nem találkoztam, amit elképzeltem, hogy tetszene.
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nálam is. Baratnőim olyanok, hogy bele botlanak egy fiúba, azt már mindjart meghalnának érte. De nekem nagy csoda ha megtetszik 1 évbe egyszer egy fiú, de nyilván valamiert mindig lehetetlen.
2022. jún. 21. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert igényes vagy. Nincs is ezzel semmi baj. Nehéz, de jobban jársz vele, nyugi.
2022. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!