Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak miért csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért csak az elérhetetlen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Mostanában azt veszem észre

,hogy a hozzám hasonló srácokat a lányok figyelmen kívül hagyják és az olyan fiúkat részesítik előnyben akik miatt egész nap szoronganak,sírnak,mert nem ír vissza,el érhetetlen stb kérdem én miért?

Most gondolom mindenki egy pattanásos alacsony srácnak gondol,aki egész nap zaklatja a lányokat.Pedig nem!

Nem vagyok alacsony és még jól is nézek ki.

így ezzel a tudattal,hogy a lányoknak csak rossz fiúk jönnek be nagyon probalkoznek be náluk..

Én nem tudnám azt meg csinálni ,hogy beszélgetés közben le lépjek,több napra.Nem játszanék egy lánynak az érzéséivel sem,ez nem én vagyok.


2021. aug. 24. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Én alacsony srác vagyok (170cm) és emiatt gyakorlatilag alig van esélyem:/

De ilyen az élet egyszer fent egyszer lent

2021. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem alacsony
2021. aug. 24. 01:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Kell egy kis tér meg minimális titokzatosság mindkét fél részéről de ez egyáltalán nem egyenlő a toxikussagal.
2021. aug. 24. 01:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a különbség a lány és a nő között :)
2021. aug. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél a lelki sík uralkodik, a lelkükön keresztül lehet őket megközelíteni.
2021. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-osbek igaza van. 17//L
2021. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha igaza van az 5ösnek megmagyarázza miért nem vagyok sikeres,csak racionális oldalról látok mindent.
2021. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy lány akkor érzi kívánatosnak magát, ha magába tud bolondítani egy srácot. Egy elérhetetlen fiúért pedig küzdenie kell, ki kell hoznia magából a legjobbat. Ha egy srác konkrétan felajánlja magát, arra úgy tekint, hogy ő már megvan, ő egy lehetőség. Max eltesz B-tervnek.
2021. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: Kéne neked olyan lány, aki ilyen kapcsolatokra gerjed? Másfelől meg: Miből gondolod, hogy aki veled jönne össze, nem rágná magát azon, hogy most miért nem válaszolsz neki azonnal?
2021. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8# nyilván nem ajánlanám fell magamat,de viszont én nem hülyítenem

És nem adnám az elérhetetlen srácot..🤷🏻‍♂️

Nem zaklatnám egésznap,de viszont ha tetszik nekem valaki az kimutatóm azzal,hogy kedves vagyok


ezt sem kell túl gondolni csak megadóm a neki járó tisztelet,(nem csak azt tisztelem aki tetszik nekem)


Csipkelődök vele

De ez téma függő,nyilván fontos a komolyság is


Utána nézek milyen zeneket szeret 😅

Hátha nekem is tetszik és már is van egy közös témánk

meg nem árt ha van némi konyításom a kedvenc zeneiről.


Bókolok,bár ezt ritkán.

Keresem a társaságát.



9# ha egy lány figyelmen kívül hagy lekopok,nem könyörgök és nem is írok ilyeneker,hogy "miért nem írsz vissza"

" itt vagy"



Miből gondolod, hogy aki veled jönne össze, nem rágná magát azon, hogy most miért nem válaszolsz neki



Itt nem ezzen van a hangsúly ez nem a lányokon múlik

2021. aug. 24. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!