Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom ha tetszek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác olyan furin viselkedik sokat mesel magarol es figyel rám neha meg èrint es melyen a szemembe nez nem tudom miert csinalja ezeket ?
2022. jún. 13. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszhetsz neki?
2022. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket csinál Veled, lehet, hogy tetszel Neki.
2022. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
80%

Viszonylag egyértelműen megállapítható, hogy éppen tetszel-e egy fiúnak, hogy mondjam... elég szrul titkoljuk... anatómia meg dolgok.

Minek utána megmarkolni valaki farkát a jelenlegi társadalmi konszenzus szerint azért picit overkill ezért általában úgy oldjuk meg, hogy pl. ha szemez, megérint, feltűnően keresi a társaságod, bókol a másik akkor feltételezzük, hogy legalábbis tetszel neki [ami a külsődre vonatkozó állítás amúgy, ha a személyiséged a kérdés akkor kedvel / érdeklődik lesz az].

2022. jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg tetszel neki.
2022. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tamas694201 válasza:
Figyelj, keszulj fel lehet te vagy a kövi áldozat
2022. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!