Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs önbizalmam, ezért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, ezért nem hiszem el, hogy tetszek egy fiúnak, pedig mondta. Mit csináljak ezellen?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, hogy könnyen találna mást...hogy csak azért akar velem lenni, mert szebb lányoknál nem igazán van esélye...hogy miközben velem lenne, más lányba lenne szerelmes, mert én még az átlag kategóriát sem érem el, és ez nem önbizalomhiány...

És nem tudom eltűntetni ezt a rossz érzést, emiatt már néhány "majdnem kapcsolat"-ot rontottam el...már nem tudok kihez fordulni ezzel a problémával...kérlek segítsetek, ha van valami ötletetek vagy valakinek már sikerült kimásznia egy ilyen "gödörből" 😩😩



2016. jún. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló érzés miatt indult döcögősen egy kapcsolatom, de azért nem volt olyan súlyos, csak egy kis önbizalomhiány. Meglepett, hogy egy olyan valakinek tetszettem, akiről nem gondoltam volna.

Nem igazán tudok mit tanácsolni, csak gondoltam megosztom, hátha segít bátrabbnak lenni, hogy nem csak te vagy így. Szerintem próbáld meg tovább alakítgatni a kapcsolatotokat és ha úgy van, próbáljátok meg. Ha mégsem úgy alakul, akkor te mindent megtettél, nem rajtad múlott. Ha pedig sikerül tartós kapcsolatot létesíteni, akkor gondolj csak bele, hogy milyen boldog lehetnél. Sok sikert! :)

2016. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
építés fel magadban egy egészséges o bizalmat. hosszú volna leírni, még nm is tudom igazán megfogalmazni, hogy hogy csináltam. 2 év alatt annyit. altozott a látásmód, hogy ég és föld... fogadd elagd, nehéz keresd a szépségeket, a jotulajdonsagokat,ha vannak roaszak, akkor ha lehet javítani azon, akkor csináld, hallgass a youtuben önbizalom növelő videókat, nekem azok nélkül sikerült, en is nrm olyan reg találtam rá azokra a hasznos videókra. es nem nagykepusegbol mondom, de ha en magm egy szóval jellemezni kellene, vagy egy állattal, en gondolkodás nélkül tigrist mondanak, erős vagyok, bátor onbecsulesem van, és egy királyi tartasom, direkt nem oroszlánt írtam. mert az egy lusta állat, nagy hanggal, en nem vagyok lusta, épp nagyon mozgékony vagyok, igazmondo, és nem üvöltő vad, hanem egy csendes kecses bátor tigris. te is talalj egy ilyen példát, ha nem is állatot, akkor inkább embert vagy valakit, akihez mérten fejlődsz. de szerintem egy állat erősebb mint egy ember, egy állat még egy zord helyen is megél, segítség nélkül, az ember viszont... na remélem segítettem ;)
2016. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy elégedett magaddal, akkor miért nem változtatsz magadon? Enélkül nem fog semmi sem változni. Volt ilyen időszakom nekem is. De változtam és már tudom hogy szép vagyok, semmi gond velem. Aki nem szép azzal a pasik amúgy sem foglalkoznak, szóval ha több érdeklődőd is volt kizárt hogy ne lennél szép már most is... Csak valamiért magadnak nem felelsz meg. De miért? Mi a gondod magaddal? Azon változtass.
2016. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:) vannak olyan hibaim, amiken en nem tudok valtoztatni, de epp ez az, hogy azok lennenek a fontosak...a tobbit mar ugy-ahogy kijavitottam...

Alapvetoen optimista vagyok, de ha a kulsom is szoba kerul, akkor ez off...

Ok is allitolag nem foglalkoznak azzal, hogy hogy nezek ki...de azert csak ciki pl. haverok elott egy ronda csajjal megjelenni...es ezt ok is tudjak😕

Mert tenyleg azt elhiszem, hogy szemelyisegileg rendben vagyok, talan meg a kisugarzasom is, de ha valaki nem ismer/kevesbe, akkor minuszos vagyok.

2016. jún. 6. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!