Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire könnyen kapható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire könnyen kapható egy tini lány a városokban?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy a városokban a kortársaim (16 15 évesek) között megy a szex között versengés. Falusi paraszt vagyok nálunk egy nő szüzessége az egy hatalmas érték, de városokban már a 13 éves lány pi@agatyában járkál és már a palikon lovagol. Elmegy randizni beszélgetnek 3 órát és már szexelnek. Nem csak a fiúk hanem a lányok is. Kezdem azt hinni hogy ezeknek a lányoknak már ettől nem is sérül a lelkük. Falun nincs ilyen, haverom 1 éve 4 hónapja van együtt csajával aki 16 éves és csak petting volt. Ha városon valakit megujjazol az már könyörög hogy rakjad belém. Védekezni valakinek luxus. Nem szidni akarok hiába sikerült de nekem ez nem megszokott. Nem a régi világ van értem. De annyira elvan szigetelve a falu és város kultúrája hogy csak na. Bocsi ha hosszú lett.

2022. jún. 14. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki könnyen kapható, az helyszíntől függetlenül összefekszik mindenkivel.
2022. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Az meg a fejlődés eredménye, hogy egy 13 éves tini is ki tud nézni 18 évesnek, mert egyre jobbak a kozmetikumok, meg a ruhák.
2022. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én csak egy kis városban élek, de itt sem kell félteni a lányokat, szóval tudom miről beszélsz. De igérem nem minden lány ilyen, én 17 évesen még mindig szűz vagyok, és szerintem még egy jó drabig az is leszek.
2022. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
#2 Egyházi suliba jártam 8 évig, úgyhogy hidd el nekem: ott aztán nem voltak gátlásos meg visszafogott lányok...
2022. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Könnyen kaphatóak? Tényleg?

Legfeljebb valami Azahriah-féle ecsetfej srácnak odateszik magukat, de egyébként csak hülyítik a jónépet.

2022. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy városban sokkal könnyebben és honnan el tudtok bújni egy félreeső kis szegletben. Falu az más, a sok múmia miatt akik pontosan tudják jól mikor és kivel jártál a nap bármely szakaszában. Tudod, falu az a hely ahol az egyik végében fingasz, a túlvégben azt beszélik befostál. Ahol ismer mindenki mindenkit (főleg a szomszéd faluban, úgy még nehezebb. Ha meg idegen vagy kiszúrják)

A falusi is olyan perverz mint a városi. A lány az lány. Ugyanúgy működnek. Csak a szociális tér miatt mások a lehetőségeik. Épp ezért egy vidéki még perverzebb az átlagosnál.

2022. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!