Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedek egy csajjal. Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy csajjal. Nem rég szakított az exével. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta egyáltalán nem szereti és nem menne vissza hozzá de néha eszébe jut még. De semmi szerelem csak néha beugrik neki. Viszont észre vettem rajta, hogy kezd belém zúgni. Szerintetek?
2022. jún. 21. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Túlreagálod. Folytasd vele nincs ezzel baj.
Menekülj tőle az exe kell neki.
Semmi komolyat ne akarj tőle
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem érdekli, akkor arra figyelj, ha mindig exéről beszél, akkor azonnal hagyd el.

De simán randizhatsz vele, nem kötelező egyből összejönni

2022. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ritkán hozza fel. De akkorse arról beszél, hogy milyen volt vele stb. Csak például, hogy megint rá írt a fiú stb.
2022. jún. 21. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki h tiltsa le, ha ennyire zavar.
2022. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete beszélek a lánnyal. Az első pár napban még szerelmi bánaskodott miatta. Meg róla beszélt a barátnőjinek. De az elmondása szerint miattam már biztos nem kéne neki és kezd belém zúgni. Szerintetek?
2022. jún. 22. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni, aztán majd ott meglátod.
2022. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Írtam privatba, ha gondolod megoszthatom a véleményem.
2022. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!