Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem vagyok túl sikeres lányok ügyében? 20/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen valahogy nekem nem megy ez a dolog, baromi sikertelen vagyok benne. Olyan mintha lenne két halmaz. Az egyik az azoknak a lányoknak a halmaza, akik bejönnek nekem, a másik pedig azoknak a lányoknak a halmaza, akik egyáltalán hajlandóak szóba állni velem. És jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy ennek a két halmaznak a metszete üres.


Elgondolkodtam már azon, hogy hátha én nézek csak ki folyton a saját szintem feletti lányokat és ez okozza az egész problémát. Megpróbáltam úgyis ismerkedni, hogy számomra kevésbé vonzó, de még viszonylag csinos lány legyen a másik partner, de úgy se lett sokkal több sikerem. Aztán később el is gondolkoztam, hogy most mit csináljak, hogyha nekem egyszerűen az olyan lányok jönnek be? Hiszen számomra számít a külső, az fog meg először egy lányban. A személyiség már csak akkor jön, ha eljutunk addig a pontig, hogy ténylegesen meg akarjuk ismerni a másikat. És a külsőben én általában csak az arcot nézem, ha csinos az arca akkor konkrétan nem érdekel milyen teste, persze az ésszerű kereteken belül. Igaz férfiként az én figyelmemet is felkelti egy igazán formás alak, de párkapcsolat esetén mindig csak olyan személyt keresek, akinek megakadt az arcán a szemem.


Igazából még azt se tudom, hogy biztosan a saját kategóriám feletti lányoknál próbálkozom-e vagy sem. Többnyire az átlagosnál kicsit vonzóbb vagy "átlagos" lányokat szemelek ki. Én magamat jobb napjaim a tűrhető kategóriába sorolnám, még nem jóképű, de már tűrhető. Az még ilyen esetben a hasznomra van, hogy baromi magas vagyok. Többnyire haverok szerint elég humoros vagyok, de nem hiszem, hogy a lányok díjaznák az ilyen tipikus "férfihumort", szóval ez sajnos valószínűleg nem számít.


Valakinek van valami tippje, hogy mit csináljak? Hogyan lehet jobb az ember a csajozásban?



2022. jún. 25. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Irány a konditerem, és két év intenzív edzés személyiedzővel, vagy kondizós haverokkal akik segítenek. Nem csak téged fog meg elsőre a látvány ;)
2022. jún. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ha a kérdező személyiségében, vagy csajozási technikájában van a hiba, akkor kondizhat élete végéig, akkor se lesz sikere.


Kérdező! Milyen módon ismerkedtél eddig?

2022. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


Hát, az elején még megpróbáltam olyan emberekkel ismerkedni, akiket vagy ismertem legalább látásból vagy egy baráti társaságba tartoztunk. Általában megpróbálok kicsit többet beszélgetni velük meg flörtölni és ha úgy érzem, hogy visszonozzák, akkor ezt meg folytatom néhány napig és utána megpróbálom elhívni valahova.


Mostanában meg főleg Tinderen próbálkozok, mert nem tudom hol máshogy csináljam ezt. Szórakozóhelyeken nem nagyon akarok ismerkedni mert eddigi tapasztalataim alapján mindenki baromi bunkó meg egoista. Tinderen még nincs sok szerencsém mert vagy nem írnak vissza vagy eltűnnek a lányok néhány nap után és nem írnak többé.

2022. jún. 25. 09:45
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem két dolog vált be.

Egy magyar csatorna hihetetlen minőségi videókkal, és egyszerű érthető mondanivalóval ( youtube.com/Delta Power ).

Egy angol csatorna, ez az amit te nagyon keresel szerintem ( youtube.com/Hamza ).

2022. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!