Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves fiú vagyok és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves fiú vagyok és még tényleg nem volt még barátnőm, és nem is tudom elképzelni azt, hogy valaki az életemben legyen mellettem, valaki érzett ilyet?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fura az, hogy egy társ legyen mellettem, nem is hiszem egyáltalán hogy lesz is valaha.

2022. júl. 1. 09:07
 1/7 franciasrac ***** válasza:
75%
Csak 16 vagyok de el se tudom képzelni, így tetszik egyedül élni és mindig barátokkal lenni, alig látom már a barátaimat akiknek barátnőjük van. Nem kell hozzá sietni, alig érted el az életed harmadát, éld az életed, a természet majd megcsinálja a munkáját 🙃
2022. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

#1 gondolom akkor nem is volt még barátnőd. Persze, hogy tetszik így az élet, hiszen nem is tud, hogy mit kéne hiányolnod. Felnőttként teljesen más így élni, hiszen míg az iskolából a családodhoz mész haza, meg esetleg a szabadidőben elmész valahova a barátaiddal. Mindenképpen lényeges különbség, hogy van, aki vár haza. Azért elég kiábrándító lehet, mikor közel 30 évesen hazaérsz a munkából, és csak az üres lakás fogad. Szóval lehet nyomni ezt a nem kell sietni dumát, de már nem éppen helytálló.

Kérdező, ha téged nem zavar ez a helyzet, akkor nyugodtan éljél így, bár akkor nem értem, hogy egyáltalán minek írtad ki a kérdést. Ha meg zavar, akkor tegyél ellene

2022. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ezzel szerintem semmi probléma sincs. Én is úgy képzelem el a jövőmet hogy egyedül fogok élni, jobb esetben egy kutyával, tehát magányos már nem leszek. Nem fogok csajozni járni, külön erőfeszítést tenni az ismerkedés miatt, de ez nem zárja ki hogy barátnőm legyen
2022. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 franciasrac ***** válasza:
2) Nem kell barátnőm, hogy jól érezzem magam. Időm van ezért, nincs is kedvem most csajozni, csak élvezem az életem. Vissza is kellett utasítanom egy párat bár nem csúnyák voltak, csak egyszerűen nem érdekel jelenleg. Egyetemista vagyok, egyedül lakom, nem vagyok már a szüleimmel, mindennap a karra megyek és üres a lakásom mikor hazaérek. Nem hiszem hogy akkora a különbség. Teljesen érthetem, hogy kicsit más a helyzet 28 mint 16 évesen, mert mindenki várja tőled, hogy feleséged legyen, de hidd el, nem sürgős.
2022. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Egzisztenciával hogy állsz?


30 év felett majd megnyugszanak a nők, kell majd ház+stabil fizetés, kell egy jófiú aki apának kell. Közben meg a rosszfiúkról ábrándoznak még.

2022. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, nem lesz nekem se senkim, én se tudom elképzelni magam kapcsolatban, nincs rá igényem. Magamnak, hobbijaimnak, sportomnak élek, így érzem jól magam.
2022. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egy percig sem zavar hogy üres a lakás, amikor hazajövök. Pont, hogy örülök neki, mert sokáig albérleti szobákban laktam és nagyon jó végre egyedül lakni. Egy percig nem unatkoztam még soha. Nem csak párkapcsolatban lehet boldognak lenni, csak sok társfüggő emberek nem tudják ezt felfogni és inkább maradnak rossz kapcsolatban. Én ilyen téren nem akarok kompromisszumot kötni. Vagy egy olyan kapcsolat, ami tényleg megéri az áldozatot, vagy inkább leszek egyedül. Eddig akikkel lehetett volna valami, azokkal én nem akartam együtt lenni. De én szeretek szabadon élni, arra menni, amerre kedvem van és mindig azt csinálom, amit szeretnék.
2022. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!