Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a külső és/vagy belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a külső és/vagy belső tulajdonságod, amire visszavezetted a múltbéli párkeresési sikertelenségeidet?

Figyelt kérdés
Komolytalan példák, de olyanokra gondolok, mint pl szokatlan formájú orr, vagy túlzott arrogancia

2022. aug. 16. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha azt érzem, hogy enyém a lány akkor megunom:/
2022. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nincs annyi pénzem, amennyi ellensúlyozná a külsőmet.
2022. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Atipikus habitus

Nem vagyok James és nem vagyok Bond...

2022. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Külső: vékony test, pattanásos arc,

Belső: félénkség, önbizalomhiány, zárkózottság

2022. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Kis pénisz
2022. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Külső: súlyfelesleg

Belső: önbizalomhiány

2022. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szép, de legalább kedves sem.
2022. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva önbizalomhiányom volt. Ha valaha találtam valakit, aki tetszik, úgy éreztem, úgyse érek fel hozzá. Csúnyának és kövérnek láttam magam, utóbbi evészavarhoz is vezetett, ami hosszú időre hazavágta az emésztésemet, hiszen alapból vékony voltam. Gimi elején erre rátett egy lapáttal egy viszonzatlan szerelem, ami évekre befolyásolta a párkeresésem. Az illető nem akart tőlem semmit, de minden udvarlást, szívességet, ajándékot elfogadott és érzelmileg nagyon durván kihasznált, aztán mikor jött egy nagyon sötét időszakom, magamra hagyott. Akkoriban kezdtem el pszichológushoz járni, rengeteget segített. Az akkori önmagamat össze se lehet hasonlítani a mostanival.
2022. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Külső: Extrém túlsúly, azon kívül rendben lettem volna.

Belső: Önbizalomhiány, alacsony önértékelés, szorongás és félénkség. Nálam nem úgy jelentek meg ezek a dolgok mint normál esetekben, a szorongásomat és a félénkségemet mindig távolságtartással, tettetett arroganciával és hidegséggel lepleztem. Mindent elkövettem hogy távol tartsak magamtól mindenkit, aki meg közel volt azt megpróbáltam elrettenteni valahogy.

2022. aug. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben a mindent leszarok gondolkodás, és az első próbálkozásnál a lustaság és félénkség volt a baj. Aztán mikor másodikra próbálkozásra összejött, másfél évvel az első után egy teljesen más lánnyal, a félénkség még akkor is megmaradt. Bár ott inkább az volt a gond, hogy túlságosan a másikra támaszkodtam, mivel sokkal több tapasztalat volt, és féltem bármit is kezdeményezni. Aztán ezekből tanulva sikeres tudtam lenni
2022. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!