Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A személyisége jó, de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyisége jó, de a többi… mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 3-4 hete összekeveredtem egy fiuval, egy szorakozohelyen levo buliban, nagyon közel kerültünk egymáshoz, viszont miután kijózanodtunk nem annyira tetszett.. mai napig beszélünk snapen , es nagyon aranyos, hasonló a humorunk, egy hullámhosszon vagyunk.


Mielott folytatom, hozzateszem en nagyon elfogado vagyok, de tenyleg NAGYON, kb minden teren.


Tehat emberunknek elegge napbarnitott bore van, ha csunyan akarok foglamazni annyit tudok mondani hogy felig de cigany, amuvel nekem semmi bajom ( a szuleimnek igen es ez is baj )+ nagyon aknés az arca és nem is az esetem… vagy hat nem igazan a zsanerem de a szemelyisege nagyon tetszik.


Ha en ilyen elfogado vagyok meg ilyenek akkor miert nem teszem felre a kulsejet es szeretem ugy ahogy van? miert

nem megy ez? Most rossz embernek szamitok?



2022. jún. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű:engedd el. Nem kell olyannal együtt lenni, aki nem tetszik. (Ne hallgass a befásult emberkékre hogy de adj lejjebb)

Ő tökéletes barátnak, ennyi az egész.

2022. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El tudsz vele képzelni egy kapcsit? Ha nem, akkor ne jöjj össze vele.
2022. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember,nem a megfelelő pasi számodra.

Mindenki találkozott olyan szenéllyel az élete során akivel nagyon jól kijön/tt ,de több nem fért bele.

2022. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Személlyel*, bocsánat.
2022. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!