Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szorakozóhelyeken jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szorakozóhelyeken jobban kaphatóak a lányok?

Figyelt kérdés

Volt tegnap pl a siófok plázson holi peace buli, ahova a létező összes lány lement. Az ilyen bulikban vagy pl. pesti szórakozóhelyeken, mint a Madam, Heaven vagy Ötkert nagyobb esélyekkel indul egy nem túl jóképű és gazdagnak semmiképpen nem mondható srác?

Elsősorban kapcsolatot keresnék, csak ez sehol nem jön össze.

Szoktam bulizni járni, de ott meg soha nem merek odamenni a lányokhoz, annyira félek, hogy flegmán elhajtanak 😂



2022. aug. 27. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szórakozójelyen nehezen találhatsz olyan lányt, aki hosszútávra tervez, inkább csak egyéjszakást, alkalmit.
2022. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Kapcsolatot nem ott érdemes keresni, ha egyészakásat akarsz arra kaphatóak, mert részegek mint az állat, ahogy mindenki ott. Komoly kapcsolatot esetleg egyetemen, vagy hasonló helyen érdemes keresni.
2022. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Bármilyen meglepő, a normális lányok is járnak bulizni, kikapcsolódni, nemcsak otthon pergetik az ujjaik között a rózsafüzért apácaruhában. De ha nem mersz sehol odamenni senkihez, akkor nem tudom, mit akarsz. Most komolyan: odamész és...? Mi történhet, ha egy random csaj elutasít? Semmi...
2022. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Az alkohol miatt sok csaj könnyebben kapható, de ezekből általaban nem lesz kapcsolat, csak egy éjszaka.
2022. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
én egy buliban ismertem meg a volt páromat szóval nem feltétlen igaz hogy ott senkivel se lehetne több.
2022. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
35%

Ez hányszor volt már? Buliban kapcsolatot keresni? :D

Ha nem vagy jóképű, sem gazdag, akkor bszhatod.

2022. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!