Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha valaki összejött a kiszemeltemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos valakinek előbb sikerült összejönni a kiszemeltemmel, mint nekem. Ez főleg egyébként az én hibám, mert nem mertem megmondani a lánynak, hogy szeretem. Úgyhogy emiatt eléggé magam alatt vagyok. A lány nagyon tetszik, rengeteg közös van bennünk. tudom, hogy ő az IGAZI számomra, ebben tisztára biztos vagyok. Szerintetek van esélyem, hogy szakítak? A lánynak ez az első kapcsolata, ami normális. Mennyi ideig szoktak átlagosan megmaradni ezek a kapcsolatok? Nagyon szépen megköszönöm annak, aki értelmesen válaszol! 17/F
2022. szept. 1. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Bízom benne, hogy sokáig. Nekem is ez az első, 3 éve tart és szintén érzem, hogy ő az IGAZI.

Nem szép dolog más szakítását kívánni azért, mert a srác nője neked is bejön. Ha ők tényleg boldogok együtt, akkor örülj neki, vagy legalább engedd el.

A lány szemével nézve: nekem nagyon nem esne jól, ha valaki a kapcsolatom végét várná azért, mert tetszem neki.


Persze lehet, hogy nem tart nekik sokáig aztán rástartolhatsz. De azért gondolj bele, lehet nem vagy ezzel egyedül.

Lehet, hogy összejöttök x idő múlva aztán lesz egy srác, aki csendben várja a kapcsolatotok halálát. :)

2022. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Tanulsz belőle, és a jövőben nem leszel mulya. A sarokból lesekedő ovisok így járnak, a tökös férfiak lekörözik őket.
2022. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom de valószínüleg ez a fiú lesz az első a lány életében mégha később szakítanak is
2022. szept. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még ha szakítanak is, akkor sincs semmi garancia arra hogy a lány veled akar majd összejönni, nem valaki mással.
2022. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az első barátommal 4 évig voltam együtt.

A szakításuk helyett inkább arra koncentrálj, hogy legközelebb tökösebb legyél, és ha tetszik egy lány, merj odamenni, kezdeményezni.

2022. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Aranyos dolog azt hinni, hogy 17 évesen azt gondolod megtaláltad az igazit :)
2022. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
De ebbe a lányba nem vagy szerelmes csak birtokolni akarod. Ha valóban szerelmes lennél akkor nem azt akarnád, hogy szakítsanak hanem azt, hogy ha nem is veled akkor legalább mással legyen boldog.
2022. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

#7


Ez mekkora cuck lúzer megközelítés :D Jézusom. Ha bele vagyok zúgva valakibe nem arra gondolok mosolyogva, hogy épp más farkán lovagol. Pfppffuafh

2022. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem mertél odamenni. Nekem első percről normális volt odamenni egy lányhoz, ha azt mondták hogy nem, nem érdekelt, legalább tudtam hogy nem akarnak semmit és nem vesztegetem az időmet. Ha látsz valakit csak menj oda hozzá szépen.
2022. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de nem sokan mondják azt nekem hogy nem ha meglátják a lv övöm és a napszemüvegem!! Haha
2022. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!