Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom van? 17/F

Figyelt kérdés

Sose volt még barátnőm, viszont sok lánnyal beszélek, de az első szerelmemet sírom vissza mindig.

Amint elkezdek rendesen beszélni egy lánnyal, egyből azt érzem, hogy nem ő az akit keresek.

Már ez megy 3 éve és nagyon unom.

Most is pl. volt egy lány aki bejött, jó fej meg minden, elkértem az instáját és beszélünk, de egyből érzem hogy nem az igazi



2022. szept. 10. 10:29
 1/6 anonim válasza:
97%

Ne keresd soha az előző lányt senkiben, ez a titka. Mindig lesz valaki, akiben más-más lesz az érdekes.


Én pl. minden szakítást tragédiaként éltem meg, hogy jaj most mi lesz, vége mindennek, sose találok ilyen lányt vagy számomra jobbat stb, de mindig volt valaki aki végül jobbnak bizonyult bizonyos tulajdonságok miatt. Akivel aztán megint szar volt szakítani, de idővel már könnyebben fogtam fel, és mindig adtam időt a következőnek és ez a kapcsolataim minőségén és hosszán is meglátszott.


A lényeg, hogy mindig tanulj egy kapcsolatból, hogy tudj fejlődni. A rossz kapcsolatokat se fogd fel idöpazarlásnak. Talán kicsit elkanyarodtam, de sok sikert. :)

2022. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek különbözőek, ezért nem találhatod meg senkiben azt a lányt. Ez az érzés velem is így volt, aztán képbe került az a lány, akit mindennél jobban szeretek és azóta fel sem merült bennem, hogy az a másik lány jobban kéne nekem. Szóval csak szerelmesnek kell lenned, utána már nem lesz baj.
2022. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mivan ha tökéletes lenne minden mégse vagyok szerelmes?
2022. szept. 10. 21:39
 4/6 anonim válasza:
91%
Adj neki időt, találkozgassatok, csináljatok programokat, ismerd meg őt jobban. Ha így se alakul ki idővel, akkor hagyd.
2022. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek, nekem 19 éves koromig nem is volt párom, de ő viszont abszolút szerelem volt elsőre. Szerintem nem mindenkinek való ez, hogy randizgassunk, aztán majd "kialakul". A nagy szart, van akinél ez működik, van akinél nem. Jobb, ha vársz a szerelemre, én is majdnem belefutottam olyan kapcsolatba, még párom előtt, ahol nem voltam szerelmes a lányba, de már nagyon akartam kapcsolatot, aztán utólag baromi szar döntés lett volna.
2022. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre csókolóztam meg stb, de megint ugyanaz xdd
2022. okt. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!