Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálhatok rosszul?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul? Miért ne sikerül látnom és találom, olyan lányt aki hasonlít rám? Nem tudok ismerkedni? Mi bajom lehet? Ez is a kamaszkor hullámvasútjának egyik szakasza?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és egy jó pár hónapja megfogalmazódott bennem, a magány és annak lelki fájdalmai...észrevettem, hogy rossz hangulatom van és négy fal között eléggé nyugtalan és zárkózott voltam. Elhatároztam hossza időn keresztül, hogy egy lány hiányzik az életemből, akivel az életem megoszthatom és boldogíthatom, ahogy csak jól esik! Nagyon hiányzik..és lépéseket határoztam és terveztem.. Pl, minden reggel elmegyek edzeni egy parkban, hogy szem "előtt legyek"és, hogy valami izmot is építsek, mivel tudom, hogy csábító lehet a lányoknál. Nos ezen kívül mindig próbálok az emberekkel úgy viselkedni, ahogy elvárom, hogy velem viselkedjenek, és törekszem rá, hogy kedves, mosolygós, udvarias, segítőkész, szerény, és valamennyire humoros fiú legyek! És nagyon próbálok kitartó lenni, de tudom, hogy ez megy nekem a legnehezebben. :/ Szeretnék ismerkedni és főleg olyan lányoknál van esélyem, akik hasonlítanak reám. És nagyon nehéz közösségbe mennem és egyáltalán ott érvényesülnöm és kinyílnom!(introvertált vagyok). Én teljesen szívből megpróbálok megtenni olyan dolgokat, amelyeket megtehetek nap mint nap és amikor rászánok két órát, hogy most felülök a biciklimre és irány a park, hogy ismerkedjek, nem értem, de nem látok lányokat! Úgy értem, hogy idős nagymamákból és 6-7-8 éves kislányokból tele van a park, de korombeliekből nem sokat látok! És tudom, hogy egy pár hónapja láttam sok szimpi lányt :( ÉS letört vagyok emiatt, de nem adom fel. Szeretnék próbálkozni. Csak nem tudom, hogy mit tegyek, a kitartás erősítése érdekében.? Miért van olyan, hogy nem látok szimpi lányokat? Elképzelhető, hogy nagyon válogatós lennék? Nem adom fel, csak zavarnak ezek, hogy eredmény nélkül térek haza és semmivel sem lettem több, valamint, még csak nem is beszélhettem egy lánnyal sem :( Nem azt mondom, hogy rögtön barátnővel menjek haza, ezt nem is szeretném, de örülnék, ha legalább meglátnám a "szimpit"..Akkor azon nyomban odamennék hozzá :) Valamit, biztos rosszul teszek, hogy nem látom meg a szimpi lányokat sem.. :(


Hasznos, segítő válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 23. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne csak a parkban keress.

Nézz körül máshol is bátran :)

Ha pedig nincs más lehetőség a környéken akkor esetleg osztálytársnők?

2017. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! Igaza van, csak tudod, fiú iskolában, nehéz osztálytársnőket találni :) És máshol meg például hol? Mert nem szeretem a Disco-kat és hasonló helyeket...főleg, az introvertáltság tüneteim miatt, nem megyek tömegek közé :/
2017. jún. 23. 16:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Könyvesbolt, mozi, vagy esetleg valamiféle színjátszókör?

Ott vannak emberek és egy introvertált srác, lány is jól érezheti magát, mert a tömeg érzete még sincs meg.

Kérdezd körbe környéken mik a lehetőségek felnőttektől is.

2017. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet... de én a könyvtárra gondoltam...van egy könyvtár és leülök olvasgatni és ha jön egy lány, akkor...ezzel egy bajom van...olyan rossz érzés, szegény lányt olvasás közben félbeszakítani, hogy van kedved beszélgetni? Meg könyvtárban nem szabad beszélgetni...De az jó ötlet, ha mondjuk odaülök egy lány mellé és ott olvasok és adok a kezébe egy levelet, amiben röviden le írom, hogy szeretném megismerni, mert többször láttam a könyvtárban stb.. ? Ez mennyire jó ötlet?
2017. jún. 23. 16:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet, bár még senkit se hallottam kipróbálni ilyesmit.

Légy te az első akiről tudok, hogy ilyesmit kipróbált.

Sok sikert :)

2017. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Parkban a szatírok szoktak ismerkedni, már ne is haragudj :D

Én meg lányiskolába jártam, egy darab fiút nem ismertem, de a szüleim már kínjukban röhögtek, hogy ha 5 percre elmentem valahova, egyből akadt jelentkező. Volt olyan, hogy 5 percre mentem el egy boltba megvenni valamit, és fel akart szedni az eladó :D Pedig nem sok önbizalmam volt...

Szerintem a leghatékonyabb a netes ismerkedés, mert ott jól meg tudod ismerni a másikat, mielőtt találkozol vele, és nem csak a külsőségek fognak számítani.

2017. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a leveles ötletem még a buszon, parkban és mindenhol használhatnám, csak egy dolog ami kötött :) Hogy látásból ismernünk kell egymást! Tehát legalább egyszer már látnunk kellett..de rendben, amit látok szimpi lányokat, bevetem a régi, már elavult, ugyan akkor bátor levél benyújtását :)
2017. jún. 23. 16:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Hatos válaszoló értelek! De a netes ismerkedéssel már négy lányt megismertem és mind kirúgtak főleg, hogy nem is tetszettek nekem! Sajna nálam az nem nyerő és inkább a bátorságom és az önbizalmam kell fejlesztenem! Sajna túl félénk és visszahúzódó vagyok. :) De köszi, hogy írtál.
2017. jún. 23. 16:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányként még én sem találkoztam igazán szimpatikus fiúval. Illetve, olyan előfordult már, hogy megláttam valakit és hihetetlenül megfogott benne valami, de annyira gyáva voltam, hogy nsm mertem odamenni hozzá...Sajnos ez már nem egyszer történt meg velem. Amúgy lehet, hogy pont akkor találkozol egy szimpi lánnyal, amikor a legkevésbé számítasz rá. Nem kell ilyen görcsösen barátnő után kajtatni, hiszen még csak 15 vagy, élvezd az életet! :) 16/L
2017. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Értelek! Nem tudnál segíteni? Mert én is azt szeretném, hogy ne görcsöljek rá, mert én is nagyon örülnék ennek, hogy úgy találkozzak egy szimpivel, ha nem megyek el konkrét keresés céllal ismerkedni! De tudod, lányról álmodom és mindig a fejemben, van és ő az igazi! Csak éppen a gondolatomban él...és hiányzik nap mint nap egy lány ölelése :( Szóval, szeretném, ha nem görcsölnék rá, csak ennyi érzelmi kitörés mellett nehezen tudom megállni, hogy ne gondoljak lányra :/ Mellesleg én is nagyon gyáva vagyok, de ha egy igazán szimpi lányt, látok , tuti, hogy oda tudok menni hozzá!
2017. jún. 23. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!