Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem neki vagy csak flort?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BotondH kérdése:

Tetszem neki vagy csak flort?

Figyelt kérdés

középiskolabol ismerjuk mar egymást. akkor mind2 volt parja.

aztán nemreg jobbra húztam poenbol mert miert ne

ott beszélgettünk eleg sokat, aztán abba maradt, hosszú valaszido stbstb. majd bekovettem instan mert besimpeltem:(. azota reagal a storyaimra de irni nem ir ra semmit. nehez az egesz :( hogyan tovább vagy hagyjam



2022. szept. 20. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
felét nem értem
2022. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd
2022. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is hagyd.
2022. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Van jó és rossz jel is ezekben, legegyszerűbb ha tényleg beszélsz vele erről, vagy te kezdeményezel
2022. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd
2022. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Három dolgot tehetsz. Először siránkozol még egy darabig itt vagy csak úgy magadban. Másodszor, ráírsz, hogy "Mi a bánat van?!". Harmadszor, hagyod a fenébe az egészet. Én az utóbbit ajánlom, mert ez a jobbra húzom, bekövetem, like-olom, de ő csak koptat dolog sehova sem vezet.
2022. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Inkább tanulj meg helyesen írni.
2022. szept. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!