Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm, félénk és önbizalomhiányos vagyok, hogy szerezzek így barátnőt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 14:42
1 2
 11/17 Csicuki ***** válasza:
100%
Akkor csak annyit próbálj meg, hogy beszélgetsz velük. Ne randira hívd el ha oda kerül a téma, hanem csak talira. Sokkal szívesebben megyek el pl egy első talira mint azonnal randira.
2022. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Ne randira hívd el ha oda kerül a téma, hanem csak talira."


Eddig azok a lányok akiket "csak talira" hívtam azok azt hitték hogy barátkozni akarok velük és beraktak a friendzoneba, onnan kikerülni pedig lehetetlen

2022. szept. 28. 18:15
 13/17 Csicuki ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehetetlen, de hát a sztereotipiák nagy urak az életben
2022. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

Pénzel hogy állsz?


Sok férfinak csak 25-30 felett lesz barátnője amikor már kiépített egy megfelelő egzisztenciát, meg ilyenkor a nők már nem a nagy szerelmet keresik meg a jóképű pasit, hanem egy jólkereső, nyugodt férfit.

2022. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

#14: Ja, hát ha egy golddiggert akar az ember...


Mellesleg úgy látszik a kérdező nem tolerálja a kritikus hangokat, mert töröltette a commentemet...

2022. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az általános tanácsokat sem fogadod meg (pl. beszélgess nőkkel, akkor sokra nem jutsz. Főleg, ha kifogásokat keresel.
2022. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olvasmány: Grotch: Ha a férfi beszélni tudna

+ pszichoterápia.

2023. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!