Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egyre jobban hasonlíta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyre jobban hasonlítanak a pénzlehúzó társkereső oldalak a bűnszervezetekre?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést az ihlette meg hogy minden társkereső oldalon fizetni kell vagy máskülönben kutyába sem vagy nézve. Fizetsz hogy minél több embernek írj de ez önmagában nem elég még a kreditekért is fizetni kell külön mert a prémium szolgáltatásban ez nincs benne, milyen érdekes ugye?! A másik pedig az hogy sok a kamu profil ami modell csajok/pasik profilképét használja azzal a szándékkal hogy fizess azaz pénz csikarjanak ki belőled. Utána meg amikor fizetsz eltűnik a beszélgetés, ez is milyen érdekes! A harmadik meg az akik rámenősen csinálják. Csinálnak kamu női profilt és elkezdenek neked írogatni milyen helyes pasi/nő vagy stb aztán a lényegre térnek és hivatkoznak különféle dolgokra hogy tudjanak pénzt kérni. 2015 óta amúgy is halott a társkeresés de azelőtt még társkereső oldalként szolgáltak valamennyire, manapság meg emberek lehúzására. Igazi bűnszervezet! Kommentbe várom a véleményeket.

2022. okt. 13. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Bűnszervezet
Nem
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"2015 óta amúgy is halott a társkeresés"

Így igaz.

2015 óta már nem jönnek létre új párkapcsolatok.

2022. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik felregiznek ők is azok, szóval duplán rossz a helyzet pedig milyen jó lenne ha működne a netes párkeresés.
2022. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a napokban gondolkoztam el ezen hogy a társkereső oldalakat a bűnszervezethez hasonlítom de látom nem csak én vagyok ezen a véleményen. Amúgy akik fent vannak rajtuk azok meg nem gondolják komolyan az ismerkedést vagy csak nagyon kevesen. A férfiak és a nők is defektesek. Férfiak a nemiszervükkel akarnak csajozni meg a trágár stílusukkal, a nők meg alig írnak vissza a férfiaknak hiszen végtelen mennyiségű jelentkező zúdul rájuk és az első amit megnéznek a profilkép de ez a pasiknál is így van, felszínes a társkeresés és mindenki a legjobban kinéző társra vár. Igények az egekben vannak ezért a média és az internet is tett nem keveset, beszélgethetnénk nagy szüleinkkel hogy régebben mennyivel jobb volt mindenkinek volt normális offline élete, fociztunk, buszon ismerkedtünk hiszen akkor még lehetett és a férfiak udvaroltak csokival vagy virággal a nőknek. Manapság ez nem működik vagy nagyon ritka és mostanság már a nők udvarolnak szinte a pasiknak hiába mutatják ennek ellenkezőjét és a nyitást a pasiktól várják el. Mi hiába nyitunk ha ők választanak!
2022. okt. 13. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Aki tud csajozni, az társkeresőn is tud, aki meg nem, annak fizetéssel együtt sem fog menni. Nyilván az elkeseredés szól belőled, de nem "összeeskűvés elméleteket" kell gyártani a társkeresőkről, hanem fejleszteni magad, hogy legyen sikered.

Meg nem tudom, hogy ennek a kérdésnek mi köze van a tinik párkapcsolataihoz, de valami biztos van, ha a moderátorok nem rakták át sehova...

2022. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
82%
Nem, mert önként csatlakozol és fizetsz. A bűnszervezet nem így működik.
2022. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem fizetek le vagyok szarva, meg ugye a kamu profilok amikkel bevonzanak hogy fizess de cserébe nem kapsz semmit. Ez miatt hívom elsősorban bűnszervezetnek! Ha már fizetek valamiért cserébe kapjak is valamit! Jól mondják hogy a lottó 5-re nagyobb az esély mint innen valaki normálist és szépet megismerni!
2022. okt. 15. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
lányok/nők lehúzzák a hímeket.. nem kellenek ilyen oldalak sem.
2022. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!