Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztos az akinek mondja magát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos az akinek mondja magát?

Figyelt kérdés

Van egy nálam egy évvel idősebb fiú akivel írogatunk. Mivel ő szabolcs megyébe lakik ezért nem találkoztunk még soha. Az a bajom h elégy csúnya sztorikat hallottam már pedofilokról. Nem küldök neki intim képet.


Van vmi amiből lehet tudni h az akinek mondja magát?



2022. nov. 19. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hány éves vagy, de ha ezt 2022-ben meg kell kérdezned, szerintem ne ismerkedj online. Videóhívásról hallottál? Ülj le fiam, egyes!
2022. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedofil? Te hány éves vagy? 8-9?
2022. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Az írásod alapján, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Pedofilnak azt nevezünk, aki gyerekek (12-13 kor alatt) iránt érez vonzalmat. Ha bármilyen kétséged merül fel aziránt, hogy nem az, akinek mondja magát, kezdeményezz egy videóhívást ( messenger, skype, whatsapp, viber, insta stb.) nála.

2022. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

Olyan botrányról nem hallottál, mikor lebukott a streamer, hogy nem is úgy néz ki ahogy?? Vannak ma már olyan programok, amik élőben változtatják az arcot. Én ezt annyira nem követem, de gondolom aki olyan szinten beteg, azok tisztában vannak az ilyen hasznos programokkal.

Sőt több olyan eset is volt már, mikor elrabolt gyerekek segítettek a fogvatartóiknak, mert különben bántották őket. 2022van, ott van minden ilyen a neten, te mégsem hallottál ezekről??

Ma már semmire nincs garancia.

Ha online ismerkedek valakivel, akkor annyi, hogy az első pár talit forgalmasabb helyre szervezzük, de ugye ott lehet esetleg bármit is csinálni. De még ez sem feltétlenül garancia semmihez. De ha valakiben nem bízik ennyire az ember azt hagyni kell.

2022. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most azt mondod, hogy pucér képet kér tőled?

Legyen már eszed kislány....

2022. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy hangüzenetet kérj.
2022. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem rettegj mindenkitől, hogy hátha idősebb lehet


És úgyis valószínűleg első néhány, meg további kellemetlen szexuális élményeidet megéled majd a korodbeliekkel is...


Amúgy sok minden nem derült ki a fentiekből, de az igaz, hogy bárki lehet bárki a neten, meg az is, hogy sok degenerált van. Kortól függetlenül is egyébként.


Hlye 14 évesek és hlye többször annyi idősek is vannak, akik fszos képpel kezdik a diskurzust. Nem értem, hogy miért releváns csak utóbbiaktól tartani.

2022. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Kell a pánikkeltés, a hisztéria, a gyomrom forog amúgy is, amikor kémprogramot raknak gyerekek, tinik telefonjára, és követik őket, mert jajapedofilok, jajazemberrablók meg egyebek. Beteg, control freak világ, nincs szabadság.
2022. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen messze lakol tölle???

Ne küldj szerintem ilyen képeket az én elöző kapcsolatom is ezért ment tönkre hogy a hapsika vissza át küldte nekem


De koncerten láttam nem rég 2 lányt le vette a meltartóját és be dobta a valmar együttesnek na erröl is meg volt a saját véleményem ha az én barátom lett volna addig lettünk volna együtt

2022. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 es vagyok "barátnőm lett volna" a teló helyes irási ellenőrzö ki cserélte
2022. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!