Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri rámosolyogni ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri rámosolyogni ha nem biztos hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerek egy fiút, nem beszeltünk még.. Sokszor veszem észre hogy engem néz. Tudom szánalmas de szerintetek ha rámosolygok meg hosszabban nézek a szemébe szval nem kapom el a fejem.. De közben lehet nem tetszek neki... Az gáz? Vagy ha bejelölném fb-n? Félek hogy túl nyomulónak tartana mivel pár napja láttam először és azt gondolná rólam hogy olyan vagyok akinek tökmindegy csak kell valaki ezért ráhajt bárkire..

2019. júl. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, legalább tudtára adod, hogy tetszik neked...
2019. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelöld be, azt rakd el kicsit későbbre.(kivéve ha ritkán találkozol vele)
2019. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Sokszor veszem észre hogy engem néz."


Akkor tetszel neki :) Szóval hajrá!

2019. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan mosolyogj rá! Ebből nem lehet baj☺
2019. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!