Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk nem szeretik az alacson...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik az alacsony lányokat?

Figyelt kérdés

Most utasított el egy fiú (174 cm magas) azért mert túl alacsony vagyok (147 cm,40 kg). Nagyon nagy probléma, hogy ilyen kicsi vagyok? Ti mit gondoltok? :(


19L



2022. nov. 21. 11:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

20-as.

Szerintem ne idegesítsd magad. Ez az oldal már csak ilyen. Nagyon sok lett itt az undorító féreg. Ezeknek nincs élete és így élik ki magukat.

Én is le leszek majd most pontozva az ilyen senkik által. De engem sem érdekel. Csak szánom ezeket az embereket és imádkozom értük, hogy egyszer ne otthon az anyjuk házában a kisszobában a gép előtt kövéren nézegessék ezt az oldalt, hanem legyen valami kicsi életük is. :D

2022. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
0%
Na lepontozós barátom, most már legalább tudom, hogy kire lell oda figyelni. Még egy lepontozást nem szeretnék, remélem, így világos.
2022. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
#22 Nem kell olyat írni, amit lepontoznak, ilyen egyszerű az egész.
2022. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
194 centis vagyok, barátnőm 157,nagyon szeretjük egymást és semmi baj nincs a magasággal:). Bár alapból a nagyon alacsony lányok sem az eseteim, kb 155-170 centi között szerintem az ideális (számomra).
2023. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!