Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön oda hozzám ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön oda hozzám ha állandóan néz?

Figyelt kérdés
Reggelente busszal szoktam járni suliba és mindig látok egy srácot, aki egyébként egészen szimpatikus. Minden alkalommal mellem áll a buszon. Akkor is ha egyébként van hely máshol is. Ugyanez van a buszmegállóban is. Többször észrevettem, hogy néz engem amikor nem figyelek oda, de amikor rá nézek akkor elkapja a fejét. Ez jelentheti, hogy tetszem neki esetleg? Ha igen, miért nem jön oda? 16/L
2022. dec. 17. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Mert gyáva. Nincs ötlete, hogy mit mondjon. Borzasztó, hogy már legalább 2 generáció elveszett az internet miatt. Nem tanultam meg a valóságban kapcsolatot teremteni.
2022. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tanultaK meg.
2022. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg tetszel neki, de nem mer odamenni, mert úgy van vele, mivan ha neked ő nem jön be, nem tudja amúgy sem mit mondhatna.

Miért nem mész oda Te hozzá? megkönnyíthetnéd a dolgokat.

2022. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-asnak igaza van. Te is simán odamehetsz hozzá. Valszeg örülne neki. Mint írtad, ő is szokott nézni téged, tehát te is tetszel neki. Nincs veszíteni valód. Hajrá! :D
2022. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aérz nem megy oda hozzád, mert önbizalomhiányos és fél az elutasítástól, főleg tömeg között.
2022. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Te miért nem mész oda hozzá?

Vagy legalább egy mosoly?

Hozzá is szólhatsz.

Ezerszer könnyebb dolgod van, mert ő NEM lesz veled durva, vagy goromba, ahogy a lányok szokták ilyenkor.

2022. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Két olyan srác is volt gimiben, akiről 100% fogadni mertem, hogy bejövök nekik. Úgy bámultak hónapokig, hogy a szemük majd kiesett (nem, nem vagyok se fura, se csúnya :D). Ennek ellenére soha egyikük sem kezdeményezett nálam szemtől szemben. Sőt, volt akikről évek múlva, pletykák útján tudtam meg, hogy bejöttem nekik, de nem mertek odajönni hozzám egyszer sem. Pedig én amúgy mindnek adtam volna esélyt. :)

Ilyenek ezek a mai férfiak. De egyébként a férjemet is én vezettem rá, hogy jöjjünk össze. Ő magától nem jutott volna el ide.

Próbálj inkább te szemkontaktust felvenni, mosolyogni, esetleg megszólítani.

2022. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, régen azért egyértelműbbek voltak a dolgok (bálra kellett menni és leesett zsebkendőkre vadászni), és a hölgyek UDVARIASAN küldték szebb tájakra a nekik nem tetsző férfiakat.

De az egyenjogúság azt is jelenti, hogy a nőknek is joga van kezdeményezni.

2022. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, és tudod a nevét, akkor jelöld be, hátha visszaigazol :D
2022. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazábol nagyon fura a srác...mármint mivan ha nem amiatt néz vagy ilyesmi?
2022. dec. 17. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!