Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótársaim fáznak 23 fokot...

Lakótársaim fáznak 23 fokot akarnak. Allandoan kopognak h jajj nézzük meg a 23 fokot mert ők fáznak am semmit n3msuólnak hozzám. Mi a bajnak fáznak ennyire? hát 23 fokban dög meleg lesz

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ez is a hátránya, ha különböző igényszintű idegenek együtt laknak. A többség dönt, 23 fok teljesen normális hőmérséklet nappal.

Ha neked sok, akkor vetkőzz le, vagy nyisd ki a szobád ablakát, de arra számíts, hogy a számlák fizetésekor az elosztásnál ugyanannyit kell fizess!

2021. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
23 fok alatt en is fazok, hosszú pizsamában, takaróban és 2 pokrócban alszok ilyenkor. Ez van
2021. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
23 pont jó.
2021. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy a magasabb rezsit is hajlandóak-e majd kifizetni?!
2021. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
20-21 az jó.
2021. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem lehet szobánként más-más hőmérséklet? Vagy nincs külön szobátok egyenként?
2021. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

meg kell adni amit kérnek...fázva létezni, aludni, öltözni nagyon kellemetlen...előbb-utóbb oda lesz a jó viszony, pláne ha valamelyik beteglesz a hidegérzet miatt..vállalod? ugye nem? naugye...

Ha meleged van neked egyedül, és nem te vagy a tulaj, akkor tekerjétek feljebb...ha fizetni kell, elosztjátok..melegben könnyebb kitalálni az osztozkodási képletet..


Persze ha te vagy a legerősebb az más...néhány pofon, és kussolnak

2021. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Rajtam is mindenki kiakad,miert van nalam 25 fok!

Tiszta hulyenek neznek.

A25 kerekitve ertendo, azt jekenti, (23)- 27-ben erzem jol magam. 27 is van sokszor.

Furdoszoban furdeskor meg a 30 is keves télen!

2021. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

8 -as vagyok: 25 fokban igy akszom: egy pokroc alattam,egy fekettem afelett nagyon vastag paplan, magaban csak paplannal nagyon faznek az agyba bebujaskor, jegverem az agy!

Nalam egesz nap 25 fok van,en nem fogok ilyenen sporolni,akkor is, mikor elmegyek otthonrol,mert kulonben hazaerkezes utan reggelig majd megfagyok!

2021. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

8-as vagyok: a gazkonvektorom fogyasztasa 12-szer 5000 ft egy evben igy. Tehat eves futes koltsegem 60000 per ev.

Csak azert irom ezt le, hogy van,ski itt a magas rezsikoltseggel riogat teged.

Tegyuk fel, hogy 2o fokot tartanek. Mennyit sporolnek? 1000 ft per ho?...:)



De a furdom jegverem volt evekig,igy ot eve vettem oda egy draga hosugarzot, az is megy sokszor egesz nap,igy mar igazan szuperul erzem magam!

Az nem tudom,mennyit fogyast havonta, orankent 40 ft es sokszor 5-10 orat is megy egy nap. Valtozo. Neha ejszaka is, de az ritka.

2021. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!