Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem, hogy egy csaj azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy egy csaj azt szeretné, hogy szexeljünk, és másra nem kellenék neki, nem érdeklem. Semmi, ha élek, ha halok, semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez nekem nagyon megalázó.
2022. dec. 19. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Küldd el!

Hozzám.

2022. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Add nekem, legalabb ingyen van
2022. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a pechet. Én meg ilyet keresek évek óta.
2022. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Kapd el!
2022. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Velem is volt hasonló, én nem éltem a "lehetőséggel" és soha nem is vonzott az ilyesmi. Csak kapcsolataimban létesítek szexuális kapcsolatot és őszintén ott is az első pár alkalom az pocsék. Berakom, picit mozgok és a lány már kidőlve liheg az ágyon. Aránylag sok idő, míg egy lány eljut addig, hogy legalább egyszer elélvezzek, ha nem is szex közben, de hogy utána segítséggel.

Szóval azért, hogy a lánynak legyen egy jó napja, nem éri meg számomra.

Másik dolog meg a bizalmi kérdés. Nem szeretem annyira a vanília szexet. Domináns vagyok, szeretem kiélni az ilyen vágyaimat is. Azért a mai világban nem biztos, hogy célszerű egy alkalmi partnerrel úgy bánni. Simán ráfoghatja utána, hogy erőszak volt. Kapcsolatban is, de megint másabb, ha le vannak fektetve a szabályok és megvan a bizalom.

2022. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát akkor te nem is vagy még igazi kandur barátom. A leg többen ezért templomba is elmennénk :D
2022. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kroms ***** válasza:
38%
Nem érdekli, hogy élsz-e, de szexelni akar? Azt hiszem, ezt nekrofíliának hívják... Egyébként nyugodtan küldd őt hozzám, én majd helyrehozom.
2022. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fú de eredeti itt a dumája mindenkinek gyerekek😂 ha nem láttatok még közelebbről nőt akkor mondjátok azt, de vicces olvasni hány incel játsza itt az eszét a szobája magányából
2022. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kroms ***** válasza:

#8

Mit vársz egy ilyen értelmetlen kérdés alatt? Vagy elpoénkodjuk, vagy nem foglalkozunk az egésszel, de az előbbi jóval szórakoztatóbb.

2022. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!