Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges csajozni?

Figyelt kérdés

Ittvagyok 16 évesen, volt egy két kapcsolatom már ha lehet annak nevezni, az utóbbi időben(fél év kb) nagyon sok csajjal beszéltem volt aki csak 14volt, volt aki 19 stb, és semmi nem jön össze egyszerűen vagy lesz palijuk vagy nem akarnak kapcsolatot vagy akármi más indok, egyszerűen kiegtem és azon gondolkodok hogy beleszarok az egész csajozasba, és majd 40 évesen bepotolom azt amit most nem tudok. Illetve hozzá tenném hogy nem vagyok elhizva és alacsony se vagyok, gyakorlatilag a kinezetemmel, stilusommal szerintem semmi gond nincs, viszont valamiért sose jön össze és kezdtek beleszarni ebbe az egészbe. Nem sirankozasbol írtam ezt.

Szerintetek probalgassam ezt még vagy hagyjam a g+be?



2022. szept. 27. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt azért gondold át, hogy a stílusoddal nincs gond (mármint a fogalmazás/szóhasználat).
2022. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
16 évesen én is csak akartam csajozni. 40 évesen alig győztem válogatni. Ne hagyd a gcibe, de a csajokkal mindig szépen és választékosan beszélj, ne legyél türelmetlen és előbb ismerkedni akarj és ne dgni. Ha fordítva csinálod, akkor könnyen csak nélkül maradsz.
2022. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
hagyd a gcibe, amúgy 40 évesen se fogsz kelleni senkinek
2022. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
ha nem akarsz csajozni, akkor ne csináljad
2022. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a csajozás emberi ösztön, nem lehet csak úgy letojni. Inkább próbálj meg sikeresebbé válni.
2022. szept. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötlező csajozni, senki nem veszít semmi attól hogy te abbahagyod
2022. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú, te szegény! 16 évesen kiégtél? Mindjárt sajnállak!

Öcsi, nekem 19 évesen jött össze egyáltalán valami, addig folyton csak elutasítottak és 24 éves koromig szűz voltam. Méghogy te égtél ki?!

2022. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem, ha nem vagy sikeres, akkor igen. 16 éves korban már bőven elválik az, hogy ki lesz aggszűz, és ki nem.
2022. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet erőltetni, ez meg van írva mindenkinél,hogy ki mikor találja meg az igazit,vagy csak egy olyan kapcsolatot amiből tanulhat. Ha nem keresed,és nem vágysz rá,mikor a legkevésbé számítasz rá akkor majd összejön.


16 éves vagy,nem vagy elkésve semmivel.

2022. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
#8 És gondolom az aggszűz nálad azt jelenti, aki 20 évesen még nem vesztette el...
2022. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!