Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiút 16 évesen visszaut...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiút 16 évesen visszautasítanak az hagyhat benne akkora nyomot, hogy később se tudjon barátnőt szerezni és emiatt egész életére megutálja a nőket?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 22:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy aki visszautasította abba nagyon szerelmes volt
2022. dec. 28. 22:55
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem áll fel neki.
2022. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szerintem meg feláll neki
2022. dec. 28. 23:05
 4/12 anonim válasza:
91%

El nem tudom képzelni, ki az az önsorsrontó kretén, aki csak azért, mert nem jött be 1 azaz egy db ellenkező neműnek, halálba szívatja saját magát és egy életen át a saját mazochizmusa rabja lesz. Ezzel az erővel mindenki húzza fel magát az első fára és soha ne legyen kapcsolata, mert brühühü.

Szánalmas.

2022. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az kezelhető probléma pszichológussal, csak fel kell ismerni. Rengeteg csalódás éri az embert az életben, tudni kell tovább lépni, és nem megragadni, főleg nem egy ilyen apróságon, mindig jön más.
2022. dec. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
86%
Akárki tud változtatni az életén, ha akar. Aki akar, az megtalálja a módját. Aki meg nem akar, mert kényelmesebb neki a rinyálás, az talál kifogást. Ilyenkor szoktak másokra hivatkozni, szaranyákra, eltűnt apákra, előző kegyetlen szeretőkre... hogy ne kelljen felvállalni a felelősséget a saját életéért.
2022. dec. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ leginkább, hogy hogyan utasítják vissza.
2022. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

4-es

Igenis nagyon sokaknak okoz mély depressziót az, ha visszautasítják őket. Más meg könnyedén elfogadja a tényt. Nem vagyunk egyformák.


7-esnek igazat adok, de azért ez sok mindentől függ.

2022. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egész életre nem hathat ez ki (normális esetben).
2022. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
67%
Elég szánalmas, ha valaki egyetlen visszautasítás miatt ilyen lesz. Mindenkit érnek visszautasítások néha.
2022. dec. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!