Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak barátnőt ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak barátnőt ha egész nap otthon ülök és utálok kimozdulni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 19:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Neten már próbáltam ismerkedni de nem sikerült
2022. máj. 15. 19:28
 2/11 anonim ***** válasza:
2022. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem én írtam ki
2022. máj. 15. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Muszáj lesz megpróbálnod kimozdulni ha neten nem megy. Más lehetőség nem nagyon van. Járj el rendezvényekre, koncertekre, suliban, munkahelyen.
2022. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
rendezvényekre és koncertekre én be nem teszem a lábam, ahhoz túl introvertált vagyok. (koncerten nem is lehetne ismerkedni a 10000 decibeles hangerő miatt) suliban biztos hogy nem fogok odamenni egy csajhoz se, még viccnek is rossz. munkahely meg alapból kilőve mivel nem dolgozok.
2022. máj. 15. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
akkor szerinted mi mást tudsz csinálni? ha neten nem megy élőben meg nem vagy hajlandó más opció nem nagyon van
2022. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Minden megoldásra van egy kifogásod. Szerintem várj akkor addig még bekopog az ajtón hogy veled akar lenni. Ha szeretnél valamit tenni kell érte nem nyafogni ha most így viselkedsz hogy tudnál jó meg elég lenni egy kapcsolatban?
2022. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Videojátékos közösségekben
2022. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak kifogásokat keresel, akkor soha nem lesz változás.


Kényelmes módon pedig nem fogsz tudni változtatni a problémádon. A változás mindig nehéz. Ezért nehéz döntéseket kell meghoznod és a komfortzónádon kívülre mozdlni.

2022. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az a kérdés, hogy melyik lánynak van szüksége egy olyan srácra aki utál kimozdulni és full unalmas életet él otthon egymagában? Szerintem először inkább szerezz valami hobbit, meg járj el társaságba.
2022. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!