Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak manapság olyan lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak manapság olyan lányok, akik nem csak a külsőt nézik?

Figyelt kérdés
Lehet én próbálkoztam mindig rossz lánynál, de valahogy legtöbbször külsőségek alapján lettem elutasítva (pl. mert nem vagyok elég magas), és a személyiség elé tették ezt. Alapból nincs túl nagy magabiztosságom, de az efféle szituációk csak még jobban rombolják ezt. 16/F

2023. jan. 3. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem azzal nehezen békülnék ki, ha nagyon testes lenne, viszont a magasságon nem múlna a dolog


Ha csak a magasságod miatt utasítottak el, akkor ne foglalkozz velük

2023. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem csak a magasság, valaki azért mert nem úgy nézek ki mint az álom palija
2023. jan. 3. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen.A pénztárcád tartalmát.
2023. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
91%
Ritka, de vannak. Aki például a magasságod miatt utasít el, az biztosan nem szeret téged. Az hogy nem a külső a fontos, hanem a belső, szerintem csak részben igaz. Azért valamennyire fontos a külső. Amiket leírtál azok alapján nem tűnsz rossz embernek, tehát azok a lányok akikkel találkoztál valószínűleg csak a külsőre mennek, nem igazán érdekli őket a személyiség. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, te erről nem tehetsz. Remélem találsz olyat aki tényleg szeret téged!
2023. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
A lányok és nők egyre nagyobb része megy a külsőségekre. Egyre kevesebb olyan lány van amilyent mi keresünk. Sajnálom hogy ezt kellett írnom Kérdező.
2023. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

A vonzalom három terület mentén alakul ki:

1. testi kapcsolódás

2. értelmi kapcsolódás

3. érzelmi kapcsolódás


Mindhárom ugyanolyan fontos, mindkét nem számára. Nem létezik olyan, hogy valakivel jól tudok kapcsolódni értelmi és érzelmi szinten és nem érdekel a testi rész. Mindegyik fontos.

2023. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem is azt mondtam, hogy nem fontos, csak itt arról van szó, hogy elfogultan csak a külső alapján történik a döntés.
2023. jan. 3. 22:16
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Persze, nekem is ilyen barátnőm van.
2023. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
#6: ,,Nem létezik olyan, hogy valakivel jól tudok kapcsolódni értelmi és érzelmi szinten és nem érdekel a testi rész." - Hogyne létezne. Ilyen például a barátság. Férfi-nő között nem mindig tart hosszú ideig mert az egyik fél többet akarhat. Ettől függetlenül létezik. Ezen kívül egymással szoros kapcsolatban lévő rokonok között is kialakulhat hasonló kapcsolódás.
2023. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Vannak csak ritkák. A fiatal lányok többsége a külsőre és a pénzre megy, nem hiába vannak 20 éves lányok együtt 30 vagy afeletti pasival mivel 30 évesen már a pali letett valamit az asztalra és rendelkezik már egzisztenciával. 20-on éves pasik meg a legtöbb nő elmondási szerint mamahotelesek. Mintha a 20-on éves lányok nem lennének azok! Jah azért nem azok mert a 30 éves pasit ott használják ki ahol csak akarják és ezek nagy része dolgozni sem hajlandó elmenni hanem a luxusban eltartatja magát. Bár kivételek vannak!
2023. jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!