Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ráírjak erre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak erre a lányra?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam.Több mint egy évvel ezelőtt próbálkoztam nála, nagyon sokat írtunk,aztán amikor kihívtam találkozni,akkor derült ki,hogy van párja. Azóta nem tudom, hogy van e neki,de valószínűleg nincs. Ő az egyetlen lány, aki a külsejével meg tud fogni,és tényleg nagyon tetszik. Szerintetek így egy év után elhívjam találkozni? Valószínűleg már nincs párja.Meg azért is megérné próbálkozni,mert egy kis izgalmat hozna a hétköznapjaimba.Ugyanis a hobbimat csak hétvégén tudom űzni

2023. jan. 12. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz is neki, de egy személyes beszélgetés többet jelentene neked is én neki is. Ha már volt előzmény, biztos szívesen fogadna egy "régi ismerőst".
2023. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz vele!
2023. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél életképtelen már! Semmit sem vesztesz, ha ráírsz, de felhívnám a figyelmed, hogy a szépség múlandó. Hiába keni magát, ha belül üres.
2023. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen formában, de lépj vele kapcsolatba. Csak nyerhetsz, de nem veszíthetsz, mert ha nem foglalt és tetszel neki, akkor csak jól jársz, ha pedig foglalt, akkor marad a mostani helyzet. Legfeljebb emiatt szomorú leszel.
2023. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ne csak írj, talizz is vele, sok szerencsét ♡
2023. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De mi van ,ha még kapcsolatban van?
2023. jan. 12. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Kezdj el ismerkedni vele. Ha elkezd komolyra fordulni, és van barátja, akkor valszeg ezt jelezni is fogja.

2023. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha mindegyik fiú ilyen félős lenne, ("De mi van, ha még kapcsolatban van?", akkor a lányok minden pártában maradnának, a fiúk pedig vénlegények lennének.

Szedd össze magad és ne mafláskodj! Közelíts hozzá SZEMÉLYESEN, és meglátod, hogy szívesen beszélget-e vagy rideg. Ha ez utóbbi, akkor arra a kérdésedre, hogy járna-e veled megadja a választ és EZT FOGADD EL!

2023. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kideríteném hogy van-e kapcsolata. Ha van, akkor szinte biztosan látod azt a suliban, instán stb. Ha meg nincs, akkor nyugodtan próbáld meg.
2023. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Holnap találkozom vele. Hogyan beszélgessek vele szerintetek?Úgy,mint egy átlagos új emberrel,akit meg akarok ismerni?Csak mert elképzeltem és a hangom meg a beszédstílusom nem talál a helyzethez
2023. jan. 21. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!