Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak ebben a helyzetben a lányra? Lehetnek komoly szándékai, vagy ezt vegyem elutasításnak?

Figyelt kérdés

Adott egy lány (18 éves), most elsőéves az egyetemen. Még tavaly sokszor láttam reggelente és délutánonként arra utazni, amerre én is megyek, mert közel laktunk egymáshoz, ilyenkor néha rám nézett, el is mosolyodott párszor. December elején vettem a bátorságot, és egyik nap odamentem hozzá beszélgetni, ez egészen jól alakult, facebookon is bejelöltem, ott is beszélgettünk kicsit, aminek kapcsán elmondta, hogy épp költözködnek a városon belül egy másik helyre.


Megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve találkozni valamikor, és azt mondta, hogy amíg ki nem költözik, addig nem ígérne semmit, az ünnepek idejére Erdélybe utazik rokonokhoz, úgyhogy mi lenne, ha inkább a vizsgaidőszak utánra halasztanánk. Erre csak annyit válaszoltam, hogy rendben van, majd még megbeszélhetjük, és ennyiben is maradtunk. Ezen kívül boldog karácsonyt és új évet kívántunk egymásnak, de ennyi.


A vizsgaidőszak azóta egy hete véget ért, de ő nem keresett engem. Én azt gondolom, hogy mivel ő mondott nemet a találkozóra, és ő javasolta az új időpontot, ezért úgy lenne illendő, ha ő írna rám ilyenkor. Mikor személyesen beszélgettünk, kifejezetten érdeklődőnek tűnt, mesélte is, hogy mennyi mindent megfigyelt velem kapcsolatban annak ellenére, hogy nem is beszéltünk egymással. Az indokai közül a költözés 100% hogy igaz volt, mert azt ettől független forrással is alá tudom támasztani, és amennyire megismertem, az erdélyi rokonlátogatás is reális lehet, illetve mivel gólya az egyetemen, el tudom hinni, hogy sokat stresszel az első vizsgaidőszakán (ez is átjött, mikor személyesen találkoztunk), úgyhogy én elsőre ezt is elhittem. Egyébként pedig az internetes kommunikációja alapján is kifejezetten kulturált, értékekkel rendelkező lánynak tűnik, emiatt is furcsa, hogy ha nem szeretne semmit, akkor miért nem mondja ezt meg közvetlenül.


Ti mit gondoltok? Ez egy tapintatos elutasítás akart lenni részéről, elfelejtett válaszolni, vagy esetleg arra vár, hogy újra én tegyem a következő lépést?



2019. jan. 28. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Te akarsz randit akkor te is keresd xd

Nehogy már a lány konyorogjon

Lehet h arra vár

2019. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp írj rá ha szeretnél valamit, felesleges taktikázni ilyeneket! :D

Semmi negatív dolog nem volt az egészben amit leírtál, úgyhogy hajrá glhf kéz és lábtörést meg minden egyebet. :D

2019. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást, akkor ez lesz. :)
2019. jan. 28. 23:39
 4/10 anonim válasza:
Ráadásul még UV hét van, lehet még vizsgázik :D Minenképp írj neki !
2019. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy elutasítás, ha elutasítás lenne akkor nem mondott volna más időpontot csak annyit hogy jajj bocsi mostanában nem érek rá ezek és ezek miatt. Hívd el mindenképp!
2019. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége? :D
2019. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát végül nagyjából egy amolyan kettő közötti állapot derült ki. :D


Szóval nem is akart elutasítani engem, de komoly szándékai sincsenek velem. Mint kiderült, épp alakulóban van egy viszonya egy másik fiúval, szóval velem barátságnál komolyabb kapcsolatot nem szeretne kialakítani. Ennek persze nem örülök, annak viszont igen, hogy ha csak ennyi idő után is, de legalább őszintén és nyíltan megmondta nekem, még mielőtt bármi komoly kialakult volna. Illetve azért az is pozitív a történetben, hogy ezek szerint jó emberismerő vagyok, mert én is egy relatíve korrekt embert láttam benne.


Akik pedig válaszoltak a kérdésemre, és bátorítottak, azoknak köszönöm szépen, mert ha nem írok rá újra a lányra, akkor egyáltalán nem biztos, hogy ez kiderül. Tényleg igaz az, hogy jobb tudni az igazságot, még akkor is, ha az nem feltétlenül jó hír, mint bizonytalanságban élni. :)

2019. jan. 30. 23:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá. Mit veszíthetsz?

Ha mind a ketten vártok a másikra elmúlik az alkalom.

Te vagy a férfi, légy határozott és kezdeményezz.

2019. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Az előbb csak a kérdést olvastam. Most látom az utolsó választ.

Sajnálom :(

2019. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9: Semmi baj, azért neked is köszönöm, hogy válaszoltál, valószínűleg jól döntöttem, hogy legalább ráírtam.


Így utólag végiggondolva nekem mondjuk kicsit furcsa a helyzet, és most már nem feltétlenül gondolom azt, hogy őszinte volt velem, legalábbis decemberben, mikor a vizsgaidőszak utánt javasolta. Itt én alapvetően két lehetőséget látok: ha tényleg találkozni szeretett volna velem, és valóban nem volt ideje, akkor hogyhogy egy másik fiúra volt, akit adott esetben még kevésbé is ismert, mint engem? Ha pedig már akkor alakulóban volt a viszonya a másik sráccal, akkor miért nem mondta egyszerűen azt, hogy foglalt? Sokkal egyszerűbb lett volna, és én se rágódtam volna rajta annyit. Nem egészen értem ezt a logikát, viszont kezdem látni, hogy miért mondják a lányokra, hogy nem lehet őket megérteni. :) Ha ehhez esetleg tudtok fűzni bármilyen gondolatot, tippet, azt megköszönném.


Hozzá kell tennem, én is naiv voltam, mert elhittem, hogy ebből még lehet komoly esélyem, miközben az azért nehezen hihető, hogy ha szeretnék találkozni valakivel, akkor ne tudnék rá 2-3 órát szakítani akár a vizsgáim között is.


Illetve még egy tanulságot tudok levonni, hogy nem szabad halogatni a dolgokat, mert attól jobb biztosan nem lesz. Még decemberben, a randira való elhívás előtt egyszer esett a hó, és beszéltük is facebookon, hogy milyen szép, meg mennyire jó a hóban sétálni. Ő pedig azt mondta, hogy egyébként le kéne mennie vásárolni, de nincs kedve, mert "hideg van". Ennél persze kicsit hosszabb volt az üzenetváltás, de nagyon az jött le belőle, hogy szeretné, ha elkísérném, és ráadásul ez nekem akkor és ott is eszembe jutott, mégsem cselekedtem, amit utólag igencsak megbántam. Persze azt nem tudom, hogy valójában mennyire múlt rajtam a dolog, de mindenképpen rossz érzés, hogy úgy érzem, én is hibás vagyok ebben.

2019. febr. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!