Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a barátnőjeként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőjeként kezel, de még nem találkoztunk?

Figyelt kérdés
Már egész egyszerűen barátnőjeként kezel. És ez fura nekem. Amúgy szeretem, de még nem találkoztunk. (videóhívások, hasonlók mindennaposak)
2023. jan. 16. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne kezeljen úgy.
2023. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor elkezdi mondani, de hogy már szinte az vagyok... És elbizonytalanodom, mert olyan lelkesedéssel, önbizalommal mondja. Fura.
2023. jan. 16. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tudom, nem volt túl hasznos a válaszom, de határozottnak kell lenned. Mondd meg neki, hogy "Pisti, nem vagyok a barátnőd! Előbb talizzunk, randizzunk és majd meglátjuk". Ha emiatt megsértődik, akkor valójában sosem akarta, hogy a barátnője legyél.
2023. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerelem?! Nem is ismeritek egymást.
2023. jan. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy hasonlóm, ott nem is találkoztunk végül, még azelőtt véget vetettünk a dolognak. (Fiatalok vagyunk most is, akkor meg főleg. Egy sima kapcsolat is kérdéses, nem hogy távkapcsolatban mérve)

Folyton becézgetett, mondta, hogy szeret és mindent meg tudtunk beszélni. Megkérdeztem, hogy miért nem hív a barátnőjének. Ennek pedig egyszerű válasza volt: Majd ha találkozunk, utána az leszek.

Nekem jól esett az őszinteség. Ezt tudom tanácsolni, hogy legyél vele egyenes

2023. jan. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Mi a fene van sok fiatallal, hogy ahelyett, hogy keresnék a találkozás lehetőségét, üzengetnek, távbeszélgetnek? Szemtől szemben állva, hang- és taglejtést, arcmimikát látva, sokat beszélgetve ismerhető meg a másik és nem a szépen írt mondatai vagy mézes-mázas beszéde útján egy "távrecsegő" segítségével.

Kérdezd meg, hogy nem gondolja-e, hogy már találkoznotok kellene. Ha számodra elfogadhatatlan a válasza, akkor esetleg köszönj el tőle. Viszont azt is gondolhatja a fiú, hogy még korai a találkozás. Neked kell megérezned.

2023. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Hogy szeretheted ha még nem is találkoztatok?

Nem vagy a barátnője. Pont.

Milyen kapcsolat az, ha csak online tartjátok a kapcsolatot? Azt sem tudod vonzódsz-e hozzá szexuálisan. Nincsenek közös programok. Nem ismered a családját, barátait. Lehet csámcsog. Vagy büdös. Vagy idegesítő szokásai vannak. Vagy vihog minden marhaságon. Ezeket nem lehet online megismerni. El kell menni moziba, kávézni, sétálni, kirándulni, főzni együtt, stb.

Addig ne beszélj szerelemről. Ez csak egy illúzió.

2023. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!