Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindegyik lány vissza fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eger macska kérdése:

Mindegyik lány vissza fog utasaitani az életben?

Figyelt kérdés
Roma származású fiú vagyok igy magyar lánnyal nagyon társalgok mert tudom hogy nem nézne szép szemmel, roma lannyokkal próbálkozok de feladom, mar mikor el tel 1-2 hét és észre veszi hogy nekem tetszik akkor mar vissza lepnek
2023. jan. 20. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Meg fogod találni, aki pont téged akar.
2023. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne szórakozz, én meg ilyen tatárképű állat vagyok, és mégis van barátnőm.
2023. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Majd összejön egyszer.
2023. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a származás, ha emberileg normális vagy. Az én barátnőm is roma származású, de ebből szinte semmi sem mutatkozik rajta, nem indult nálam hátrányból, mert normális ember.
2023. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki eléri azt a szintet, hogy rájöjjön, nem feltétlen a külső a fontos, akkor már nyert ügyed van nála. Feltéve, hogy személyiségre normális vagy. Egyébként lehet, hogy valakinek majd pont így fogsz tetszeni. Lényeg, hogy ne add fel.
2023. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy roma, nem roma mindegy ha normális.

Ha te egy szép szívű ember vagy, akkor keress hozzád hasonló szép szívűt, aki lexarja a származásod.


Gyors sikert neked

2023. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!