Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járok a csajjal, néha látom a folyósón és eléggé megtetszett nekem, viszont szerintem még a létezésemről ő nem tud...

Instán már megtaláltam, vissza is követett, már csak egy tuti tipp kellene hogy hogyan lehetne beszélgetést kezdeményezni ott anélkül hogy unalmasnak tűnnék és nem offolna ki. Buta kérdésnek tűnhet de nem akarom elszalasztani ezt a lehetőséget és nem vagyok profi sem a csajozásban. 16/f

Válaszokat köszönöm :)



2023. jan. 22. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell profinak lenned benne :D A lényeg, hogy a személyét ismerd meg, ne tipik recepteket kövess. Esetleg ha már látod a képeit, megnézhetnéd mi az, ami téged is érdekel és arról ráírni neki. Ne az legyen a cél, hogy "csajozz", hanem hogy egy számodra szimpatikus egyént esetleg megismerj.

Szia! láttam "----", és engem is érdekelne/érdekel... valahogy folytatod, ha tényleg találtál valamit ami érdekel vele kapcsolatban.


Vagy facebookon is megnézhetnéd mi érdekli. Ja és szeretik a lányok az udvariasságot. Azzal rég elrontod, ha ennyit írsz: Szia!

És ez is rossz első mondatnak: Szia! Hogy vagy? Mert sok creepy írhat a lányokra és ha mindenki ugyanazt írja, akkor nem fog egyikre sem válaszolni. Csak valami beszédindító kell, és ne tegyél fel zárt kérdéseket majd ha eljutsz odáig.

2023. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%

Az első mondatot olvasva nagyon ismerős érzés öntött el. Bőven vagyok kétszer annyi idős, mint te (ha a lánnyal egykorúak vagytok) és azt elmondhatom, ami biztos nem fog működni (némelyik elég egyértelmű): ne írj neki szerelmes levelet és/vagy verset, ne borítsd a nyakába az érzelmeid, ne légy nyomulós. Szerintem a legideálisabb az, hogyha van közös ismerős, akiben bízhatsz is.


Szépen bevonod magad a beszélgetésekbe és a bizalmas haver tudtára adni, hogy "figyi, ez a lány nagyon tetszik nekem". Bemutatkozol és laza maradsz. Hagyod, hogy a dolgok kibontakozzanak és megismerjétek egymást. Idővel hallgatsz a megérzéseidre és elmondod a lánynak, hogy nagyon tetszik és egy remek társaság... szeretnéd, ha több lenne ez, mint szimpla barátság. Ez az ideális eset.


Legalábbis ha visszamehetnék az időben, akkor ezt tenném. Ja és nem minden arany ami fénylik. Ezért is jobb élőben megismerni, mint hogy levelet meg üzentetet írni rá (ami valószínüleg elutasítást fog eredményezni).

2023. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
"Sya micsi"
2023. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Szia cica 🐱Van gazdád?
2023. jan. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén kezdj vele beszélgetni, mint bárki mással aki szimpatikus.

Elég ha a tekinteted árulkodik arról, hogy tetszik neked.

2023. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Szia cicuska, tudtad, hogy az Amerikai Egyesült Államok GDP-Adósság rátája 121%? A görögöknek 115% volt csak, szóval, szeretnél egyet kufircolni mielőtt az antikrisztus átveszi a hatalmat?
2023. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"szia, kinyerhetem a májadat? nagyon szépnek tűnsz"
2023. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!