Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit a verbális/nonverbális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a verbális/nonverbális jelei annak ha egy 18 éves, introvertált lánynak bejövök?

Figyelt kérdés
Miket figyeljek rajta meg? Milyen testbeszéd árulkodik arról, hogy vonzónak talál. Az például lehet egy jel, hogy meséltem neki 1 hete, hogy megyek vezetést gyakorolni és ma megkérdezte, hogy akkor ma megyek-e? Vagy az, hogyha felvesszük a szemkobtaktust akkor elkapja a tekintetét, és enyhén elpirul?

2023. febr. 6. 22:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amugy 18F
2023. febr. 6. 23:01
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen ezek már lehetnek jó jelek. Ilyenkor már tanácsos kezdeményezni.
2023. febr. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően jó jelek. Beszélgess vele többet, hátha megnyílik, onnan pedig egyszerűbb lesz a dolog.
2023. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Hát, nekem az átlagos 18 éves introvertált lánykák általában tátják a szájukat, az ágyamhoz bilincselve, és onnan tudom hogy részükről is megvan a kémia. De biztos a zavart félrenézés is jelent valamit.
2023. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 NTBS ***** válasza:
100%
Ha tetszik kezdeményezz nála.
2023. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Érzed a nedves nuni szagát mikor a közeledben van. Viccen kívül, észre lehet venni.
2023. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha még nem ismered kellősn, akkor nem veheted biztosra, de jó jel amit írtál. Hívd randira és ha belemegy, akkor onnantól nem kell izgulni. Ha pedig kifogást keres, vagy azt mondja csak barátként menne veled akkor sajnos nem fog menni a dolog.
2023. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

#6


Gondolta a szűz fiu. :D a fenéket lehet. Kitapintani max. Legalabb 30 lannyal voltam olyan helyzetben hogy kettesben iszogattunk, nem tudtam lesz e valami, ramoztultam es egy orarara ra mar elélvezve pihegtünk. Sokszor megkerdeztem hogy elotte mennyire voltak beindulva, azt mondtak (75%+) hogy eleg durvan mar a simi flört szakaszban. En semmi nedvesnunit nem szagoltam, fiam.:)

2023. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Kedves #8-as, nekem veled szemben van tapasztalatom nőkkel, elég nagy.

De higyj csak a mesében, és pontozz le nyugodtan. Jelenleg én adom a leghasznosabb válaszokat ezen az oldalon párkapcsolati témakörben, mióta valóban felnézek párszor újabban.

2023. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

30 lánnyal? Mekkora lúzer vagy már #8-as :D

Fele ennyit sem tudsz megtartani egy évig sem.

2023. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!