Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerkedek nehezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkedek nehezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában elég rosszul érzem magam, mert a baráti köreimben én vagyok az egyedüli aiknek nincsen kapcsolata :(. Őszintén nagyon régota vágyok rá hogy legyen de egyszerűen nehezen ismerkedem. Míg a többieknek több éve tart nekem semmi.. Sokat töröm magam ezen a dolgon, persze háritok is hogy nekem másra kell koncentrálnom. Van egy srác, viszon ő 4 évvel idősebb nálam és nem "merek" lépni. Ha valaki végigolvasta köszi. :))

2022. szept. 10. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Végig olvastalak. Sajnos nem tudok jó hírrel szolgálni. Ha nem tanulos meg fiatalon, később is ilyen leszel. Én sem tudok ismerkedni, pedig már 29 éves vagyok. 🙅‍♂️
2022. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ok, megtudtuk hogy szarul érzed magad mert nincs pasid. Viszont hogy miért, arról semmi fogalmunk sincs, mert nem adtál semmi támpontot. Annyit tudunk hogy lány vagy (talán, ha fiúval akarsz ismerkedni, de a mai világban ugye nem tudhatjuk)
2022. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kicsit visszahúzódóbb típus vagyok, nem szeretek annyira a középpontban lenni lehet ez az oka..Plusz olyan suliba járok ami a városomban kicsit elvontabb konkrétan az összes osztálytásram a csapattársam is egyben. Még kolis is vagyok tehat a napom nagy részét csak ott töltöm. Bulikba nem gyakran járok mert elég elkötelezett vagyok a sporttal. Egyebkent 17l
2022. szept. 10. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmad van?
2022. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Na #3 ez már azért sokkal barátibb így.

Az, hogy nem szeretsz a középpontban lenni akkor lehet hátrány, ha nem is vesznek észre, egyéb esetben inkább pozitívum szerintem. Nem tudom milyen suli és milyen sport, de ha vannak fiúk is ezzel nem kellene gondnak lennie. Szintúgy a kolinál sem.

Ha viszont nincsenek fiú ismerőseid, és nem nem is mozdulsz ki soha hogy szerezz néhányat, az már probléma. Anélkül elég nehéz ismerkedni hogy ismerkednél.

2022. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Hány évesek a célcsoportod?
2022. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kellő önbizalmam az van szerintem.

Vannak az ismerettségi körömben fiúk, viszont nagyon gyerekesek és komolytalanok. Éppen emiatt a "célcsoportom" a kicsit idősebbek felé hajlik, de ez a barátaimra is igaz nagyjábol.

2022. szept. 10. 22:58
 8/13 anonim válasza:
0%
Nincs önbizalmad!
2022. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
7: Években kifejezve?
2022. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval potenciális partnerek, illetve potenciális partnerek ismerősei nem nagyin vannak az ismerőseid között. És ha jól értem nem is teszel érte, hogy legyenek (nem ismerkedsz). Ez kb azt jelenti, hogy várod a sült galambot, hogy a szádba repüljön. Persze így is van esély, hogy párt találj, csak nagyon kicsi. Ha szeretnél valakit kezdj el társaságba járni - nem feltétlen bulizni.
2022. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!