Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek volt okom félni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt okom félni? Többi lent. Nem tudom ide ki írni teljesen nem enged csak pársort.

Figyelt kérdés
4hétig kb beszélgettem egy fiúval és nagyon szimpatikus volt nekem. A képei is tetszettek. De mikor videó hívásban akartam hívni mindíg kinyomta és kifogásokat kereset. Hogy nem othonvan vagy most dolgozik. Stb aztán találkozni akart velem mondtam rendben mondta majd hív ha leszál a vonatról legyek az állomáson örültem neki nagyon de mondtam a hugomnak kísérjen el mert videó hívásban nem láttam csak fényképen a hugom azt mondta az szép.. a lényeg az hogy távolról figyeltük és leis szált egy magas 40körüli ember a vonatról aki egyből telefonált és más rajtakivül nem telefonált. Hugommal egyből megnéztük a profilképét és a profilképen egy 18éves fiúvan ez meg egy 40év körülivolt egyből elszaladtunk és onnan tudtam hogy őaz hogy mikor hívott kinyomtam és elis vette a fülétöl a telefont egyből hazamentünk. L 16 letiltottam
2023. febr. 22. 00:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De viberen is azt mondta 18 ebben az évbe lessz 19 🤨🤨🤨🤨 és nagyon megijedtem
2023. febr. 22. 00:29
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ebből tanultál te is és a húgod is. Örülj, hogy nem lett baj, okosan tetted, hogy nem egyedül mentél és tesztelted is. Sok perverz utazik fiatal lányokra, vigyázzatok magatokra!
2023. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lucifer-666 válasza:
100%
Helyesen cselekedtél. Szerintem szólj a szüleidnek, rendőröknek és kapjátok el.
2023. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen tanultunk. Pont azért figyeltük a távolból mert nem láttam videó hívásban. De a hangja alapján nem itéltem volna 40 körülinek ezért nemis értettem de a fiuknak telefonba más a hangjuk az unoka báttyám 23éves és a telefonba olyan hangjavan mint apának. Barna hajavolt és bevolt gumizva kb 186cm 70kiló 40év körüli fehérbörü. Leírom hátha másnál is próbálkozik szemeszínét nem láttam
2023. febr. 22. 00:37
 5/15 A kérdező kommentje:
Apáék nem engedik hogy fiúzzak bíztos apa nagyon veszekedne velem lehet kapnék egy pofont is. Nem merek szólni.
2023. febr. 22. 00:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már többet nem lessz ijen.
2023. febr. 22. 00:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
30-as férfi ismerősöm hangja telefonban, mint egy 16 éves fiúé, szóval ha ilyen beteg állat lenne, bárkit át tudna verni. Ez nem mérvadó.
2023. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Most, hogy több időd lesz, mivel nem fogsz menni kamu emberekkel randizni, egy helyesírási szótárt is lapozgathatnál.
2023. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig biztos tudott volna szeretni. Miért nem adtál neki egy esélyt?
2023. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9

Talán mert át akarta verni?

😬

2023. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!