Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok félni, ha teljese...

Ti szoktatok félni, ha teljesen egyedül vagytok otthon éjszaka?

Figyelt kérdés

Most pár napig egyedül leszek, régen ezzel nem volt gondom, mindig vártam, hogy elutazzanak a szüleim nyaralni és enyém a ház stb.... de most kicsit parázok egyedül, nem várom, hogy jöjjön az éjszaka, pedig már 25 éves vagyok :D



Szerintetek ez miért van? Nem félek betöréstől sem szellemektől, azért a sötétben nem mennék ki...


2019. aug. 9. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem, kifejezetten élvezem, ha csak az enyém a lakás.
2019. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

9 évig egyedül laktam, az idő alatt általában egyedül aludtam.

Nem normális, amit érzel.


Túl sok krimit, horrorfilmet nézel?

Vagy pszichológusra lenne szükséged?

2019. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
neem, teljesen normális vagyok, krimiket szoktam olvasni
2019. aug. 9. 18:32
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. :D régen féltem mint állat, de én már élvezem, ha egyedül vagyok itthon, akár este, akár reggel. :D 22/F
2019. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne?? Én vagyok a veszélyes.
2019. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor féltem, amikor a harmadikról elköltöztem egy első emeleti lakásba...
2019. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Egyedül élek, nő vagyok, mitől féljek? Ja igen, a pókoktól, poloskáktól szoktam, de azoktól nappal is.
2019. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyi alvásparalízisem volt már, hogy maximum akkor ijednék meg, ha az árnyak nem tűnnének el hosszas nézésre se és még vissza is kacsintanának, meg ha mondjuk betörnének, vagy ilyesmi.

Imádom az éjszakát az utcán és a lakásban is. Csendben, békében, egyedül. <3

2019. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
7.Egy nő aki egyedül él.Vajon mitől kéne tartania?
2019. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Alap esetben nem félek ilyenkor.


Van egy kutyám így azért kicsit jobb a helyzet,bár 5 kg,szóval ha betörnek akkor védeni nem tud.



Viszont egyszer beparáztatott :D


Este 11 kor szoktam levinni a ház elé,de csak egy pisire. Feljöttem,bezártam az ajtót,erre 5 percre rá a kutyám áll az ajtónál és morog. Nem tudtam elhívni ha sikerült akkor is oda szaladt és morgott.


Na akkor tv-t feljebb hangosítottam és elmosogattam a néhány edényt hangosan :D meg beszéltem össze vissza. Mondom ha valaki áll ott csak hallja,hogy nem üres a ház.

Végül a tv-t időzítőre állítottam, a 3 zárat az ajtón bezártam ott égve hagytam a lámpát,lépcsőházból látszik a kukucskálon,hogy világít amúgy.



Ha a kutyám nem ijeszt rám,nem lett volna gond :D


De amúgy azóta voltam több éjszakát egyedül, semmi probléma nincsen.

Hamarabb viszem le a kutyát pisire 10 óra fele akkor azért nagyobb a jövés menés,kevésbé parás mint 11 kor :D


Én 27 vagyok :D


Én annak tudom be ha rám törne a para,hogy megszoktam,hogy mindig van itthon éjszaka valaki sose vagyok egyedül. Illetve én elég sok krimit nézek,így az is közre szokott játszani időnként :D De mikor egyedül vagyok itthon akkor vígjátékot nézek vagy állatos műsorokat :D


Nézz vígjátékot vagy olyan sorit amibe semmilyen öldöklés,betörés nincsen..chatelj a barátaiddal.

2019. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!