Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem meri kinyitni a száját?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri kinyitni a száját?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek látványosan nagyon bejövök, mindig valamit matat körülöttem, próbál témázni de csak elröhögi kínosan és inkább elvonul. Ez megy hetek óta. Miért olyan nehéz megmondani, mit akar?

Eleve ennyire éretlen lánnyal nem tudok mit kezdeni.


2023. febr. 25. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű zavarban van.
2023. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom, nagyon durván.
2023. febr. 25. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, zavarban van. Talán próbálj meg te mondani neki valamit, legalább indítsd el a beszélgetést, hátha akkor sikerül valami értelmeset mondania.
2023. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem feltétlen azt jelenti, hogy éretlen, én inkább azt tudom elképzelni, hogy hagyományosabb típusú lány, és úgy gondolja, hogy a fiúnak kell megtennie az első lépést.
2023. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na hagyjuk ezt a hülyeséget
2023. febr. 26. 02:24
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Látod, hogy azért nem beszél veled, mert zavarban van. Mik a terveid vele? Ha akarsz tőle valamit, legyél nyitottabb felé, ha nem akkor meg kár volt kiírni ezt a kérdést.
2023. febr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És te férfi létedre miért nem mered? :D
2023. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!