Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Instagrammon lehet ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagrammon lehet ismerkedni random lányokkal akiket nem ismerek? Nem gáz ha csak úgy rájuk írok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

én nem szeretem ha rám írnak :(

de lehet valakinek bejön

2023. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit szeretsz akkor, csak személyesen?
2023. febr. 26. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Meg lehet próbálni, de egy biztos. A "szia mizu" és a "van kedved ismerkedni" típusú üzenetek azonnal halálra vannak ítélve.
2023. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy ti hogyan ismerkednétek, ha egy számotokra új idegen környezetről van szó, ahol nem ismertek senkit?
2023. febr. 26. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először egy kicsit érdemes nézni, hogy mit csinálnak.
2023. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először szerintem kövesd be az illetőt, nyomj 1-2 lájkot a képeire, és ha visszakövet, akkor lehet bejössz neki, és nyitott az ismerkedésre. De csak úgy random ne írj idegeneknek, mert sokan furcsának találják. Jobban jársz, ha letöltesz egy táskereső appot, mert ott általában alapból ismerkedés széljából vannak fent az emberek (na meg persze sok a perverz is, de az inkább a lányokat érinti).
2023. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Így ismertem meg a barátnőm.
2023. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
Úgysem fog válaszolni
2023. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!