Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltottam facebookon egy...

Letiltottam facebookon egy ismerősömet, de feloldottam és nem találom. Ő se látja az én profilomat. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 15:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
49%
Ha valakit letiltasz akkor kitörlődik az ismerőseid közül
2022. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Linkelje el a profilját üzenetben, az engedélykérések között megtalálod és bejelölheted.
2022. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De meg se tudom keresni. Hibát ír ki.
2022. nov. 10. 16:11
 4/11 A kérdező kommentje:

Ideiglenesen nem el érhető.

Volt más is akit letiltottam de ha feloldotam egyből be tudtam jelölni. De most még se találja a profilját az illetőnek.

2022. nov. 10. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy ő tiltott téged, vagy felfüggesztette, törölte a profilját
2022. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Ő se talál engem.
2022. nov. 10. 18:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Bazzz+🥲


Így elküldi valamelyikőtök valamilyen felületen (akár sms-ben, e-mail -ben) a profilja linkjét:


[link]


Rányomsz a linkre, amit elküldött (a profilja linkjére) belépsz és bejelölheted, ennyi.

2022. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem én vagyok Orbán Viktor!😁
2022. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azért nem kellene bazd+ ....

Értem mit írsz. Képzeld el ugyanezt csináltuk! De ahogy megnyitnám a profilt valami problémát ír ki.

Valami nem okés. Azt hittem tud rá valaki válaszolni, de ezek szerint te se tudsz.

2022. nov. 10. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.


Ha mindkettőtöknek van regisztrált fiókja, akkor ennek működnie kell.


(Emlékezetem szerint a letiltás-feloldás dologban annyi kikötés van, hogy 48 órát kell várnod, hogy újra letilthasd, de ez a kérdésed szempontjából mellékes.)


Akkor küld el neki te a profilod linkjét, nyissa meg, lépjen be és jelöljön be téged.

Ha nem működik, akkor vagy segítség kell nektek valakitől, aki ért ehhez, vagy a haverod hazudik, és tiltva vagy csak nem mondja.

2022. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!