Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban még vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban még vannak olyan lányok akiket nem csak az egész napos tiktok pörgetés érdekel? 16/F

Figyelt kérdés
Ha vannak azok meg sértődnek ha rájuk írnak csak így random fiúk?

2023. márc. 9. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Akik nem a közösségi médián élik az életüket azok nem is ott akarnak ismerkedni. Ha zavar, hogy egy lány ilyen, akkor talán neked is a valóságban kéne próbálkoznod és akkor találnál olyat aki nem a neten ír.
2023. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azokat zavarhatja, akik nem pörgetik a tiktokot. Ez nem ezen múlik.

Egyébként sosem tiktokoztam, de engem nagyon tud zavarni,ha tök random rámírnak. Bár nagyon-nagyon ritkán (egy évben max 2x) jól is elsülhet a dolog, és még az is lehet - ez még ritkább jelenség-, hogy meg is kedveljük egymást. De sok fiúnak nem is válaszolok inkább. Először utána szoktam nézni más felületeken, lestalkolom.

De ez nyilván csak én vagyok :D

2023. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen független egymástól a két dolog. Igen, vannak ilyen lányok, de teljesen változó, hogy ki örül az online közeledésnek és ki nem.
2023. márc. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel, kiegészítésként valóban érdemes élőben ismerkedni. Nem, nem live-ban, hanem személyesen. Hidd el, hosszútávon nagyobb sikered lesz benne.
2023. márc. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, vannak olyan lányok, de vélhetően a random ráírásnak nem örülnek. Sem ők, sem más.
2023. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se Tiktokozok.

De a random pasik privijét kitörlöm.

2023. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
Írj inkább rám. Bár én fiú vagyok.
2023. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úristen, persze hogy vannak olyan lányok. Csak valószínűleg rossz helyen keresgélysz. Én falnak megyek azoktól, akik a neten élik az életüket, szerencsére az én ismerőseim nem ilyenek. Sokan vannak normálisam!

Ha random rámírnál és nem tudnám, hogy ki vagy (személyesen még csak nem is láttalak), valószínűleg kamunak hinném és törölném, de ha valaki a suliból, vagy egy ismerősöm ismerőse, akkor még akár beszélgetnék is vele.

2023. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogyne lennének. Csak mivel kevésbé fontos nekik a közösségi média, így kapásból kevésbé is lehet "látni" őket. De ottvannak körülötted a való életben, a buszon, a boltokban, az utcákon, parkokban.
2023. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!