Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet velem a baj,ami miatt egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Nemsokára 20 leszek és még nem volt semmilyen kapcsolatom fiúkkal. Se párkapcsolat,se baratsag,úgy látom mintha észre se vennének.


Külsőre 165 cm 58 kg vagyok,inkabb vékonyabb izmos testalkatom van. Rövid nyakig erő barnasszoke hajam,nagy kék szemem és nagyon világos bőröm van. Szemüveges vagyok, kirívó ruhákat egyáltalán nem hordok,jobban szeretem a lazább ruhákat. Nincs csunya arcom,régebben modellkedni is felkertek.


Belsore elég változó a viselkedesem. Csoportokban nagyon csendes es felenk vagyok, ha pedig egyszerre egy emberrel beszelek inkább beszédes vicces és magabiztos vagyok. Nehezen nyílok meg,de általában mindenkivel kedves vagyok. Igazából magamtól nemtudnek oda menni senkihez beszélgetést kezdeményezni,de mások sem jönnek oda hozzám...



2023. márc. 10. 20:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre hogy azok az ismerőseim akik állandóan buliznak,cigiznek,isznak,es egész nap tudnak beszélni bármilyen hulyesegrol sokkal könnyebben találnak kapcsolatot hosszabb időre is nemcsak alkalmit. Én ennek az ellentétek vagyok.
2023. márc. 10. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
hát, a pontosabb meghatározásához látni kéne külsőre téged, és meg is kéne kicsit ismerni, hogy lehessen véleményt mondani, hogy hol tudnál esetleg javítani magadon
2023. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A kisugárzásodon is sok múlik.
2023. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek velük. A külső megfog, a belső megtart. Tapasztalat!
2023. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. Majd ha megfelelő társas környezetbe kerülsz, akkor lesz valaki. De neked nem kell várnod, hanem kezdeményezhetsz is. Attól meg nem lesz senki boldogabb, ha eszetlenül belemegy mindenbe, az emberi kapcsolatokat is meg kell válogatni.
2023. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Valószínűleg taszító a személyiséged.
2023. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sincsen veled semmi probléma. Tudom közhely meg egyebek, de szerintem nem kell siettetni. Mindig minden akkor jön, amikor készen állsz és nem számítasz rá. Ne stresszelj rá, mert annál rosszabb. Irtad hogy visszahúzódóbb vagy, de gondolom valami hobbid csak van, amit szeretsz csinálni. Próbálj esetleg ennek kapcsán kimozdulni valahova.

Illetve írták itt előttem a kisugárzást. Lehet nálad is itt a bibi. Mert én is pl. alapvetően szépnek tartom magam, ápolt külső, szép alak, stb., de nagyon csúnya a nézésem (mintha gyilkolnék vele) és valószínű emiatt nem jönnek oda hozzám se. Amit én teszek ez ellen, hogy mostanába igyekszem odafigyelni erre. Mosolyogni, kicsit kedvesebben nézni, boldogságot sugallni. Te is próbáld megfigyelni magad, hogy vajon milyennek tűnhet a kisugárzásod és ha észreveszel valamit akkor próbálj javítani rajta. Remélem sikerül :)

2023. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Kevés ez a pár mondat hogy ebből komolyabban megítéljen bárki… tippelni lehet, de felesleges.


Ha van kedved beszélgetni, írj.

2023. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen lányokat kerestem mindig, csak ők voltak akik egyből ignoráltak.

Mára 36 vagyok, így egy 20 éves a korom miatt utasítana el.

2023. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
#1 Az általad leírt emberek (pl. a bulik miatt) sokkal több lehetőséget kapnak az ismerkedésre, ennyi a titkuk.
2023. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!