Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 16 éves vagyok és még soha nem szeretett senki viszont. A barátaim már mind jártak valakivel de én még soha. Meg soha nem volt hogy bejöttem volna valakinek. Mindig mindeki elutasított. Mit tehetnék?
2021. máj. 19. 20:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam hogy lány vagyok
2021. máj. 19. 20:09
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel ilyen hamar! Még nagyon fiatal vagy
2021. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én még nem is vágytam párkapcsolatra. Először 17 éves koromban jött az ötlet, hogy tök jó lenne egy velem egykorú lánnyal meginni egy kávét, vagy megenni egy sütit a Margit-sziget padján. Első randipartnerem amúgy egy tök aranyos lány volt, teltkarcsú, alacsony alkatú volt, fél-szőke hajjal, kerek, piros arca volt, kicsi szája és szemüveges volt. Egyszerű lány volt, de a szó jó értelmében. Végül a távolság miatt kénytelen voltam neki megmondani, hogy sajnos ez nem fog működni. *khm na mindegy, csak eszembe jutott :D .


Egyébként 20 éves vagyok és még nekem se volt kapcsolatom fiúként. Nem azért, mert bármilyen hátrányosságom lenne, vagy antiszociális lennék, egyszerűen az élethelyzetembe nem férne most bele egy nő jelenléte. Veterán vizsgára készítek fel egy autót, rajzfilmsorozaton dolgozok, én is próbálok haladni a sulival, ráadásul úgy tűnik, hogy heteken belül itt is fogom hagyni Pestet. Nekem ezért nincs barátnőm, mert tudom, hogy nem tudnék a zűrös életem miatt megadni neki mindent... de csak most. Egyébként szeretnék ebbe a témakörbe is előre jutni, mert eléggé ciki nekem, hogy 20 évesen még nem volt barátnőm. Nem mások előtt, hanem magam előtt ciki.


Egyébként miért akarsz kapcsolatot? Csak azért, mert a barátnőidnek volt már? Vagy azért, mert szükséged van valakire?

2021. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért mert az szeretném hogy valaki szeressen. Mert szeretném ha lenne valaki aki ott van nekem amikor elesek és segít felállni
2021. máj. 19. 20:23
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Reméljük, hogy tényleg így van. Akkor egy normális srác is boldog lesz melletted és te is mellette. Innentől fogva csatlakoznék az első válaszolóhoz: Fiatal vagy, rohadt sok időd van még bármire. Nekem sincs sokkal kevesebb...


Hármas voltam.

2021. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, még előtted az élet.
2021. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

"Azért mert az szeretném hogy valaki szeressen. Mert szeretném ha lenne valaki aki ott van nekem amikor elesek és segít felállni".

Ne haragudj, de ez borzasztó gyerekes hozzáállás. Nem inkább az lenne a lényeg, hogy szerethess valakit, legyen valaki, akivel megosztod az életed, közös élményeket szereztek?

Nem, neked az számít hogy elhalmozzanak szeretettel és tudj sírni valaki vállán...

2021. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bory_Gilmore ***** válasza:
79%
Nem értem, ez miért baj, 7, szerintem egy kapcsolat nem egyfunkciós, nem minden rózsaszín, és igenis kell valaki, akinek a vállán kisírhatod magad. Miért ne lehetne ez a valaki a barátod?
2021. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek bejössz,csak te nem veszed észre őt .

Jobban,nézz körül .

2021. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

8!

Persze, ez rendben van. Csak nekem kicsit furán jön le, hogy neki az kell, hogy őt szeressék, őt vigasztalják. Mármint ez melyik pasinak lenne vonzó? Hogy pátyolgatni kell valakit...

2021. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!